Silinen Dosyalarınızı Kurtarma Programı Ücretsiz İndir Undelete 360 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Silinen Dosyalarınızı Kurtarma Programı Undelete 360 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Undelete 360 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Eğer bilgisayarınızda yer alan dosyalarınızın bir kısmını hatalar, trojanlar, yazılım veya donanım sorunları ya da beklenmedik sistem kapanmaları nedeniyle kaybettiyseniz Undelete 360 uygulamasını son çareniz olarak deneyebilirsiniz.

Program sabit disk, flash disk, USB sürücü, dijital kamera ve pek çok diğer cihazlardaki verileri kurtarabiliyor. Ayrıca dosyalarınızı kurtarmadan önce önizleme yapabilir ve gereksiz gördüklerinizi yüklemekle vakit kaybetmeye engel olabilirsiniz.

Programın kurtarabildiği dosya formatları şu şekilde: DOC, XLS, RTF, PDF, PPT, MDB, HTML, CSV, TXT, PAS, CPP, EML; ses ve video dosyaları: AVI, MP3, WAV, WMA, MPG, MOV, ASF; resim dosyaları: JPEG, JPG, PNG, BMP, GIF, TIF, TGA, EML, RAW, ve çok daha fazlası.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver