Silinen Dosyaları Geri Getirme Programı Ücretsiz İndir O&O UnErase Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Silinen Dosyaları Geri Getirme Programı O&O UnErase Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda O&O UnErase isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows Geri Dönüşüm Kutusu’nu bir anlık dikkatsizlik sonucu boşalttınız ve geri almak istediğiniz dosyaları kaybettiyseniz ya da önemli sistem dosyalarından biri kullandığınız ince ayar yazılımı tarafından silindiyse O&O UnErase yazılımından yardım alabilirsiniz. Söz konusu veri kurtarma aracı yerel disklerinizdeki, USB belleğinizdeki ve dijital fotoğraf makinenizdeki silinen dosyaları tek tıklamayla kurtarabiliyor.

Ayrıca tüm Windows sürümleri altında çalışabilen bir veri kurtarma araçlarıı olan O&O UnErase kaybolan dosyaları bulmanız için size farklı arama seçenekleri sunuyor. Dosyanın önceden yer aldığı klasörü ziyaret edebileceğiniz gibi dosya adı, dosya boyutu ve tarih gibi filtrelerle de arama yapabilirsiniz.

UnErase silinen tüm dosyaları sorunsuz olarak geri getirebiliyor. Ancak uzun süre önce kaybettiğiniz dosyalarda yer aldıkları sektörlerin üzerine başka veriler yazılmışsa sorun yaşanabiliyor. Bu yazılım ve benzer diğer işlevsel geri getirme araçları için de doğal bir sınır. Dolayısıyla herhangi bir dosyayı yanlışlıkla sildiğinizde en kısa sürede harekete geçmelisiniz. Bu araçla söz konusu dosyaları yüzde yüze varan başarı yüzdesiyle kurtarabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver