Şifre Yönetme Programı Ücretsiz İndir Efficient Password Manager Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Şifre Yönetme Programı Efficient Password Manager Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Efficient Password Manager isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Efficient Password Manager güçlü ve benzersiz bir şifre yönetimi uygulamasıdır. Sadece genel bir şifre hatırlatma programının temel özellikleri dışında web sayfalarına giriş bilgilerinizi, yazılım lisans kodlarınızı, e-posta hesabı şifrelerinizi ve FTP hesap şifrelerinizi de sizin için saklar.

Programın içerisinde bulunan şifre üreticisi ile hazırlayacağınız şifreler size hem zaman kazandıracaktır hem de güvenliğiniz açısından daha yararlı olacaktır. Efficient Password Manager yüksek şifreleme gücü sayesinde dünyanın en güvenilir yazılımları arasındadır diyebiliriz.

Efficient Password Manager aynı zamanda kayıt listesini görüntüleyen hiyerarşik gruplama yönetimine de sahiptir. Bu sayede aradığınız şifrelerinizi rahatlıkla bulabilirsiniz. Yazılımın şık ve sade arayüzü sizi hiç yormayacak. Aynı zamanda Türkçe dil desteğine de sahip olan program şifrelerinizi güven altında tutmanızın en kolay yolu olacak.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver