Şifre Saklama Programı Ücretsiz İndir 4UOnly Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Şifre Saklama Programı 4UOnly Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda 4UOnly isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Dillobits Software tarafından hazırlanmış ücretsiz bir program olan 4UOnly ile tüm şifrelernizi güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Web sitelerinde kullanılan şifrelere kadar banka kartı, cep telefonu gibi sıklıkla kullandığımız nesnelerin de şifrelerini saklamaya elverişli olan uygulamanın özel bir şifreleme tekniği bulunuyor. Benzer şifre saklama uygulamaları, sakladıkları bilgilere ulaşabilmemiz için ana bir şifre belirtmemizi ister. Bu şifreyi girmediğimiz takdirde mevcut verilerek ulaşamayız. Buna karşın 4UOnly, isterseniz ana bir şifre belirlemiyor, fakat veritabanı dosyasının başka bir sistem veya hesap tarafından açılmasını engelliyor. Sisteminize sızmayı başaran kötü niyetli kullanıcılar ve bilgisayarınızı kullanan diğer kişiler için düşünülmüş olan bu önlem sayesinde bilgilerinize ulaşmak için her seferinde bir ana şifre girmek zorunda kalmıyorsunuz. İsteyen kullanıcılar yine de bir ana şifre belirleyerek işlerin kötüye gittiği durumlarda bu şifreyi kullanarak verilerine ulaşabilirler. Diğer şifre saklama uygulamaları tarafından sunulan rastgele şifre oluşturma ve kaydetme, web sitelerindeki formları doldurma gibi özellikleri bulunan 4UOnly ‘ i ücretsiz olarak kullanabilir ve dağıtabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver