shuma hamile yastığı-shuma hamile yastıkları Hakkında Bilgi

Aşağıda shuma hamile yastığı-shuma hamile yastıkları ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

shuma hamile yastığı-shuma hamile yastıkları

Hamile bayanlar genel olarak kaliteli ve rahat bir uykuya hasrettirler.

Bebeğiniz ve rahminiz büyüdükçe rahat edebileceğiniz ve konforlu bir şekilde uykuya dalabileceğiniz bir yatış pozisyonu bulmakta zorlandığınızı fark edersiniz.

Hamilelikten önce sırtüstü ya da yüzüstü yatmaya alışkınsanız yanlara dönüp uyumak sizin için çok zor olabilir. Diğer yandan vücudunuz ağırlaştığından uyurken pozisyon değiştirmeniz güçleşir. Bu durumun sonucu olarak uyku kaliteniz düşer ve uyku problemleri başlar.

Hamilelikte rahat ve kaliteli bir uyku uyuyabilmeniz için özel olarak tasarlanmış SHUMA hamile yastıkları, gebelik döneminde anne adaylarının daha konforlu ve rahat uyku uyuyabilmesini sağlar. SHUMA hamile yastıkları, doktorların önerdiği yan yatış pozisyonunda rahatsız olmadan kaliteli bir uyku uyumanıza yardımcı olur.

SHUMA hamile yastıkları, hamilelik döneminde ve hamilelikten sonraki emzirme döneminizde en büyük konforunuz ve yardımcınız olur.

SHUMA DREAMY mükemmel bir uyku ve rahatlama yastığıdır.

Birçok hamile gibi tüm gece boyunca tek bir yastık size de yetmiyorsa SHUMA hamile yastıklarının DREAMY modeli tam size göre bir tercih.

DREAMY hamile yastığı karnınızdan sırtınıza kadar tüm vücudunuzu desteklerken dizlerinizin arasına da destek vererek rahat ve konforlu bir uyku sağlar, başınıza verdiği destekle rahat nefes almanıza yardımcı olur. DREAMY doğal vücut şeklinize göre hazırlanmış özel tasarımı sayesinde tüm vücudunuza uyum sağlar.

SHUMA COMFY konforlu yatış pozisyonunu bulmak için tüm gece boyunca uyuyamayan hamile bayanların rahat bir uyku uyuyabilmesi için tasarlanmıştır.

U şeklindeki tasarımı ile ister sırt üstü isterseniz yan yatabilir aynı anda bacak aranızda kullanabilir ve başınızı yukarıda tutarak mide yanması şikayetlerinizden kurtulabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver