Show TV Yaparım Bilirsin Yarışması Yaparım Bilirsin Başvuru Formu Doldur Yaparım Bilirsin Yarışması Başvuru Formu

Yaparım Bilirsin Yarışması Başvuru Formu,

 

Show TV yeni sezon yarışma programı ile karşımıza çıkacak. Yarışma programının adı Yaparım Bilirsin’dir. İnternet üzerinden Yaparım Bilirsin yarışma katılarak sizde hediyeler kazanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Caner Erdem yönetimindeki İç Yapımlar ekibi tarafından hazırlanan YAPARIM BİLİRSİN, evli çiftlerin kıyasıya rekabetine ev sahipliği yapacak. Sadece erkek yarışmacıların yarışacağı ve bayanların eşlerinin bir anlamda ‘kaderini’ belirleyeceği yarışmanın her etabında, birbirinden eğlenceli ve bir o kadar da zorlu oyunlar gecenin sonunda galibi belirleyecek ve bir çift tam 50 bin liranın sahibi olacak. enbasit.com Yarışmacılar ayrıca oynanacak extra bölümlerde milyonlarca lira değerinde sürpriz hediyelerin de sahibi olabilecekler Toplam 4 çift büyük ödül için birbirinden iddialı oyunları galibiyet için oynayacak, size de ekran başında bu keyifli rekabeti izlemek kalacak.

Yaparım Bilirsin Yarışması Başvuru Formu İçin Tıklayın

Etiketler: :
yaparım bılırsın basvuru formu, show tv yaparım bilirsin başvuru formu, yaparım bilirsin basvuru, yaparım bilirsin yarışma başvuru, yaparım bılırsın form, YAPARIM BILIRSIN yarismacilari, yaparim bilirsin yarisma

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver