Sharp Sharp 3D Sharp 3D fiyatı Sharp 3D özellikleri

Etiketler: 3 boyutlu kamera Sharp, 3d, Sharp 3D teknik özellikleri

Sharp 3D Kamera Teknik Özellikleri Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

Sharp 3D Kamera Teknik Özellikleri

Sharp 3D dünya’nın ilk 3D özellikli mobil kamerasını üretti. Sharp Corporation, mobil cihazlar yakalama kabiliyetine sahip bir 3D kamera modülü geliştirdi. Yüksek (720p çözünürlüklü*2) 3D video görüntüleri, dünyada bir ilk olarak kabul görüyor. 3D Türkçesi 3 boyut anlamına gelen 3 dimension (boyut) demektir. Geniş anlamda 3 boyutun olması demek yüksekliği derinliği ve genişliği olmasıdır.

Sharp 3D görüntüler iki görüşe göre aynı anda sağ ve sol göz için ayrı çekim iki kamera kullanılan modül, Color sync process (Renk senkronizasyon işlemi), time sync (Zaman senkronizasyonu), optical axis adjustment process (optik eksen uyum işlemi), progressive tarama ve yüksek çözünürlüklü stereoskopik çekim modu gibi özellikleri içeriğinde barındıracak.

3D kamera Sharp sağ ve sol tarafından Color Senkronizasyon İşleme dahil olmak üzere kameralar, renk ve parlaklığını ayarlamak için görüntü veri çıkışı işleme fonksiyonlarını birleştiriyor. Buna ek olarak, Hızlı okuma Teknoloji hızla 3D görüntüler sağlayan yüksek çözünürlüklü HD modu çekebilecek görüntü sensörü, video veri aktarımı yer alıyor.

Son Aramalar: 3 boyutlu kamera Sharp, 3d, Sharp, Sharp 3D, Sharp 3D fiyatı, Sharp 3D özellikleri, Sharp 3D teknik özellikleri

3d kamera fiyatları, 3d kompaktkamera, 3d kamera özellikleri, sharp 3d telefon, kamera teknik donanımı, 3d video kamera fiatları, 3 d kamera özellileri, 3d kamera fiyatı, 3d kamera fiyat, şharp kamera fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver