Sesli Metin Okuyucu Program Ücretsiz İndir 2nd Speech Center Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Sesli Metin Okuyucu Program 2nd Speech Center Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda 2nd Speech Center isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Profesyonel bir metin okuyucusu olan bu program karşınıza çıkan herhangi bir yazıyı sizlere desteklediği dillerde okuyabiliyor veya MP3/WAVE formatların ses kaydı ve çevirisi yapabiliyor. 2nd Speech Center sizlere dokümanları, e-postalarınızı okuma konusunda yardımcı olurken web sayfalarında belirlediğiniz bölümleri ekran üzerinden okuyabilen ödül almış bir text-to-speech (yazıdan konuşmaya) oynatıcısı. Yazı olayına ek olarak, 2nd Speech Center sizlere text dosyalarını MP3 veya WAVE dosyaları haline getirebiliyor ve ileride tekrar dinleme olanağı tanıyor.

2nd Speech Center, Plain Text dosyalarını (.txt), Microsoft Word dosyalarını (.doc), PDF dosyalarını (.pdf), EMail dosyalarını (.eml), Rich Text dosyalarını (.rtf), HTML dosyalarını direk olarak açabiliyor. Microsoft Internet Explorer için, 2nd Speech Center IE araç çubuğu barındıran 2nd Speech Center birçok kadın ve erkek robotik sesi 11 farklı dil için destekliyor. Program aynı zamanda pano desteği ile ve otomatik olarak seçtiğiniz içeriği sizlere okuyor. Bu özellik ile web sayfalarını, e-posta mesajlarınzı, dokümanları ve daha fazlasını sizlere en kolay şekilde sunuyor.

Ek olarak, 2nd Speech Center birçok kullanışlı ve zaman kazanmanızı sağlayacak özelliklerle donatılmış özgün bir program. Konuşan alarm saat, konuşan hatırlatıcı ve güçlü komut satırlarıyla gelişmiş kullanıcılarada birçok seçenek sunuyor. Ve sakın merak etmeyin basit arayüzü ile bu programın kullanımı çok kolay.

Not: Programa ek olarak yeni hazırlanmış diller eklenebiliyor. Desteklenen diller: Amerikan İngilizcesi, İngiliz İngilizcesi, İspanyolca, Almanca, Fransızca, Flemengçe, İtalyanca, Portekizce, Japonca, Korece, Rusça vs. (Fakat henüz Türkçe yok)

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver