Ses, Video, Resim, Metin Formatı Dönüştürme Programı Ücretsiz İndir Konvertor Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ses, Video, Resim, Metin Formatı Dönüştürme Programı Konvertor Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Konvertor isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Konvertor ile resim, video, ses ve metin dosyalarını bir biçimden diğerine dönüştürebilirsiniz. Bu kullanımı kolay araç, 3183‘in üzerinde ses, video, grafik, metinve font biçimini destekliyor. Ancak bazı biçimleri sadece görüntüleyebiliyor, üzerinde çalışamıyorsunuz.

Bunların kimi çok popüler, kimiyse adı sanı duyulmamış dosya türleri. Programın Windows Gezgini’ni andıran bir arayüzü var. Bu arayüzden dönüştürmek istediğiniz dosyaları seçip, hangi biçime dönüştüreceğinizi ve hedef klasörü girin. İşte, dönüştürme işlemine hazırsınız. Başka bir seçenek de, Konvertor’un komut satırını ya da toplu dosyalarını (batch files) kullanmak. Programın dikkat çekici özellikleri arasında .mp3 dosyası yaratabilmesi ve hareketli .gif ya da .tif dosyalarındaki bütün kareleri çıkarıp dönüştürebilmesi sayılabilir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver