Ses ve Görüntü Senkronlama Aracı Ücretsiz İndir Audio Video Synchronizer Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ses ve Görüntü Senkronlama Aracı Audio Video Synchronizer Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Audio Video Synchronizer isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Audio Video Synchronizer, ses ve videoların bozulmuş senkronlarını onarmak için kullanabileceğiniz bir araçtır. Bu araç sayesinde izlediğiniz videoların sesleri videolardan önce veya sonra geliyorsa bu hataları düzeltebilir ve videolarınızı daha düzgün bir şekilde izleyebilirsiniz.

Videoyu açıp ses ile karşılaştırın ve birkaç fare tıklamasından sonra senkronu uydurun. Ardından senkronu bulduğunuzda bu noktayı listeye ekleyin ve bu noktaya göre ses ve video başlangıç ve bitiş zamanlarını hesaplayıp, senkronunuzu düzeltin. Önizleme özelliği de olan yazılım sayesinde senkronu istediğiniz gibi yapabileceksiniz. Ve bir hata yaptığınızda düzeltmek için aynı işlemleri ara vermeksizin yeniden yapabileceksiniz.

avi, wmv, mpg, asf, dat, vcd, mpeg formatlarını destekleyen yazılım; ekstra kodek paketleri eklendiğinde divx, xvid, dv, mkv, ogm, svcd, dsm gibi formatlar da desteklemektedir.

Önemli! Nasıl kullanılacağı ile ilgili detaylı açıklamaya buradan ulaşabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver