Ses Kayıt ve Mix Programı Ücretsiz İndir Reason Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ses Kayıt ve Mix Programı Reason Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Reason isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Reason birbirinden farklı ses efekt ve örnekleriyle döşenmiş bir ses bankasına sahip, profesyönel anlamda mixing & mastering yapabilen, seslerinizi tekrar ettirip oynatabileceğiniz (looping) ve onları ortak bir şablonda birleştirebileceğiniz (pattern sequencer) bilgisayar destekli bir müzik prodüksiyon programıdır.Reason, sanal stüdyonuzda hayal ettiğiniz tüm sesleri barındıran kapsamlı bir yazılım. Geniş bir ses arşiviyle en iyi sonucu almanızı hedefleyen yazılım tasarlanırken profesyonel bir müzik stüdyosunun ihtiyaçları göz önünde bulundurulmuş. Arayüzüyü de stüdyolarda gördüğünüz mikserlerden çok farklı değil.Reason’ın ses bankasındaki bolca enstrüman, örnek ses, geniş seçim olanağı, orkestra atmosferi yaratmak için geniş bir palet sunuyor. Program efekt veya sample sağlayan bir araçtan çok sanal enstrümanlar, şablon birleştirici ve örnekleyici arasında ayrıntılı zincirler kurabilen bir araç.Parçalarınızda yüksek bir ses kalitesi isterseniz Reason’ın mastering aracı size parçalarınızı düzenlemenizde farklı kanallar sunar. Yanlızca efekt veya sample sağlayan bir araçtan çok sanal enstrümanlar, şablon birleştirici ve örnekleyici arasında ayrıntılı zincirler kurabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver