Ses Kayıt Programı Ücretsiz İndir YoGen Recorder Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ses Kayıt Programı YoGen Recorder Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda YoGen Recorder isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Eski adıyla AudioMagic olarak bildiğimiz YoGen Recorder küçük boyutuna rağmen güçlü bir ses kayıt programı. Kolay kullanımı ve basit arayüzü ile rahatlıkla kullanabileceğiniz bu yazılımla ses kaydı işlemi gerçekleştirmek çok kolay. Ses kaydı ve oynatımı, dosya format değişimi ve dönüştürme, ses kontrolü gibi özelliklerin bulunduğu bu program ile basit düzenleme işlemleri yapabilirsiniz.

Ses Kaydı Şekilleri:

Ses üretimi yapan ve oynatan diğer programlar (Media Player, Real Player, QuickTime, VLC, vb.)Analog Line-In girişinden kayıt (LP player, CD player, TV, Radio)Mikrofon’dan kayıt

Genel Özellikleri: * Gerçek zamanlı MP3, WMA, VOX, WAV kaydı & oynatımı * Dosya dönüştürme (WAV’dan MP3’e, MP3’ten WAV’a) * Volume Unit (VU) ile kayıt ve oynatım esnasında sesi görüntürüleme * Ses aktivasyonlu kayıt (VOX) * Müzik için otomatik track ayrımı (CD, LP, Kaset, İnternet Radyoları) * Zaman damgalı veya seri numaralı dosya isimleri halinde dosya kaydı * Loop (Tekrar) kaydedici * Komut satırı seçeneği * Her zaman üstte seçeneği * Kolay kullanımlı basit kullanıcı arayüzü (GUI)

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver