Ses Düzenleme Aracı Ücretsiz İndir MNoiseGenerator Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ses Düzenleme Aracı MNoiseGenerator Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda MNoiseGenerator isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

MNoiseGenerator, basit bir ses üretme aracıdır. Analizler için üretimi test etmek ya da entegre ayarlayıcıları yardımıyla yaratıcı efektler eklemek amaçlı kullanılabilir.

4 küresel ses ayarlatıcısı:

Her örnek için her parametreyi ayarlayabilen 4 nitelikli ayarlayıcı mevcut. Bu yolla zaman içinde ses hamlesi yapabilir, sesi az durağan ya da daha ilginç hale getirebilirsiniz. Her ayarlayıcı; LFO, takipçi, ADSR ile tetiklenen midi ses, adım detektörü ve hatta bunların bir birleşimi gibi çalışabilir.

M/S, tek kanal, 8 kanala kadar işleme:

Eklentiler sadece mono ve stereo sesleri işlemekle kalmaz; aynı zamanda mono ve stereo kodlamalarını işler, kodlamaları ve kanalları ayırır ve filmler ve oyunlar için ses üretimini ideal hale getiren sesle kuşanmış 8 kanalı işleyebilir.

Otomatik yükselme dengelemesi:

Çoğu eklenti, çıkış sesinin yüksekliğini, tarama ayarların uygun olmayan ve randomizasyona vurgu yapmayan hale getirecek şekilde değiştirir. MNoiseGenerator eklentileri ise, sesin o anki ayarlarına hızla adapte olan ve çıkış sesinin giriş sesi seviyesinde olduğunu anlayan otomatik yükselme dengelemesine sahiptir.

Kullanımı kolay bir arayüz:

MNoiseGenerator, akıcı bir çalışma sağlaması amaçlanarak tasarlanmıştır. Çeşitli yollardan her kontrolü istediğiniz değere getirerek değiştirebilirsiniz. 

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver