Ses Dosyası Oynatıcı Ücretsiz İndir Tejash Player Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ses Dosyası Oynatıcı Tejash Player Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Tejash Player isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Tejash Player, sistem kaynaklarını neredeyse hiç harcamayan, hızlı ve kolay kullanımlı bir ses dosyası oynatıcısıdır. Tejash Player aynı zamanda kendi müzik listelerinizi oluşturmanıza ve internet üzerinden çevrimiçi olarak radyo dinlemenize de olanak tanır.

Tejash Player ile internet radyolarını dinlerken isterseniz aynı anda kayıt yapma şansına da sahip olursunuz. Böylelikle sevdiğiniz radyo yayınlarını istediğiniz zaman tekrar dinleyebilirsiniz.

Programın içerisinde kayıtlı olan 5 tane internet radyosu dışında, istediğiniz internet radyosu kanallarını ekleyerek dinleyebilirsiniz. Tejash Player sahip olduğu farklı arayüz seçenekleriyle de kullanıcılara farklı seçenekler sunmakta.

Sonuç olarak müzik dinlemeyi seviyorsanız ve bilgisayarınızı yormayacak hafif bir müzik çalara ihtiyacınız varsa, Tejash Player’ı deneyebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver