Ses Dosyalarını Flash Formatına Çevirme Programı Ücretsiz İndir Free Audio to Flash Converter Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ses Dosyalarını Flash Formatına Çevirme Programı Free Audio to Flash Converter Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Free Audio to Flash Converter isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Free Audio to Flash Converter, Flash Mp3 oynatıcısı içinde ses dosyalarınızı oynatmanızı sağlar. Websitenizde, blogunuzda kısaca internette istediğiniz yerde kullanabileceğiniz müzik oynatıcıya sahip olacaksınız. Desteklenen ses formatları: *.aac, *.ac3, *.aiff, *.amr, *.ape, *.au, *.flac, *.m4a, *.m4b, *.mka, *.mp3, *.mpc, *.ogg, *.ra, *.ram, *.spx, *.tta, *.wav, *.wma.

Tek bir ekrandan ses dosyalarınızı yüklemeniz ve onay vermeniz yeterli. Size çıktı olarak bir adet Flash Müzik Oynatıcısı için gerekli kodları verilecektir. Verilen HTML kodları websitenize ekleyerek işlemi sonlandırabilirsiniz. İsterseniz mp3 flash oynatıcınızın renk ayarlarını değiştirebilir, farklı temalardan birini seçebilir ya da tamamiyle farklı bir arayüzde kullanımı seçebilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri: Windows XP SP3, Vista, Windows 7 ve .Net Framework 2 SP2

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver