Ses Disklerini MP3 Yapma Programı Ücretsiz İndir VSDC Free Audio CD Grabber Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ses Disklerini MP3 Yapma Programı VSDC Free Audio CD Grabber Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda VSDC Free Audio CD Grabber isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

VSDC Free Audio CD Grabber programı elinizdeki ses CD’lerini (Audio CD) kolayca istediğiniz ses dosyası formatlarına dönüştürmenize olanak sağlıyor.

CD’lerde yer alan ses dosyalarını çevirebileceğiniz örnek formatlar arasında MP3, WAV, WMA, OGG, FLAC ve diğer popüler formatlar yer alıyor. Eğer internet bağlantınız varsa aynı zamanda müziklerin sanatçı ve parça isimlerini de bulabilen programı oldukça kolay bir kullanıma sahip.

Aynı zamanda ses CD’lerinizi çok hızlı ve kalitesinden ödün vermeden başka formatlara dönüştüren bu programla elinizde bulunan disklere zarar vermeden müziklerinizi tekrar tekrar dinleme olanağına kavuşabilirsiniz.

Program birden çok çekirdekli işlemcileri de uygun şekilde kullanarak en hızlı şekilde dosyalarınızı dönüştürmeyi tamamlıyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver