Serpil Timuray fotoğrafları Serpil Timuray kim Serpil Timuray özgeçmişi

Serpil Timuray özgeçmişi,

 

Bu biyografimiz de Türkiye’nin kadın patronlarından Vodafone Türkiye CEO’su  Serpil Timuray hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağız. Serpil Timuray ile ilgili bütün bilgilere ve fotoğraflarına ulaşabilirsiniz. Serpil Timuray kimdir, biyografisi, boyu, kaç yaşında ve nerelidir?

Sponsorlu Bağlantılar

Serpil Timuray, doğum tarihi ve yeri hakkında araştırmalarımız sonucu bir bulguya ulaşamadık. Siz Serpil Timuray doğtum tarihi ve yeri hakkında bilgi sahibiyseniz yorum bölümünden bizlerle paylaşın. Bilgi çoğaldıkça güzeldir.

Kariyer hayatına 1991’de Procter&Gamble pazarlama departmanında başlayan Serpil Timuray, 1999 yılında DanoneSA bünyesine DanoneSA Tikveşli Pazarlama Direktörü ve İcra Kurulu üyesi olarak katıldı. Bir süre kurumun Satış ve Pazarlama Direktörlüğünü birlikte yürüten Timuray;  Haziran 2002’de DanoneSA Süt Ürünleri Genel Müdürü ve İcra Kurulu Başkanı oldu.

Serpil Timuray, 2003’te DanoneSA şirketlerinin Danone Grubu tarafından % 100 hisse satın alımı konsolidasyonunu ve entegrasyonunu, Ocak 2004’te Nestle Türkiye sütlü ürünler işinin satın alımı ve entegrasyonunu, 2003-2006 döneminde Groupe Danone’nin dünyadaki en kapsamlı endüstriyel yatırım programlarından birinin Türkiye’de gerçekleşmesini ve bu sayede Türkiye’de %100 yerli üretime geçilmesini yönetti. 2003 yılında Dünya Yayın Grubu tarafından “Gıda ve İçecek Sektörü’nün En Başarılı İş Kadını” ödülüne layık görülen Timuray, SETBİR (Türkiye Süt, Et, Gıda Sanayicileri ve Üreticileri Birliği Derneği) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, YASED ve TUSİAD üyesidir.

Serpil Timuray Resimleri

Foto Galeri Açılıyor Bekleyiniz… Görüntüleme Hatası

Lise eğitimini Üsküdar Amerikan Lisesi ve Amerika’da North Carolina Asheville High School’da tamamlayan ve Boğaziçi Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olan Serpil Timuray, evli ve 1 çocuk annesidir.

Etiketler: :
serpil timuray biyografi, serpil timuray vikipedi, serpil timuray biyografisi, serpil timuray nereli, serpil timuray kaç yaşında, serpil timuray wikipedia, serpil yazılı kapak fotoğrafları

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver