SEO Analiz Programı Ücretsiz İndir WebSite Auditor Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

SEO Analiz Programı WebSite Auditor Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda WebSite Auditor isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

SEO uzmanı bir ekibin ürünü olan WebSite Auditor arama motoru optimizasyonu (SEO) için pek çok işlevsel özellik sunuyor. Site analizini çok kısa sürede yapan yazılım, sitenin her sayfası için detaylı raporlamalar yapabiliyor. Program sadece analiz yapmakla kalmıyor, bu analizler üzerinden yapılması gerekenleri de önerilerle kullanıcıya sunuyor. Örneğin her sayfanın ayrı ayrı page rank değerleri listelenerek düşük değerli sayfalarda yapılması gerekenler görüntülenebilir.

Bilinen tüm arama motorlarının seveceği bir site yaratmak için ihtiyaç duyulan tüm temel gereksinimler de program kullanıcılarına sunuluyor. Sitedeki hatalı linkler, kopya içerikler, uzun veya kısa meta açıklamaları, HTML hataları, arama motorlarının indekslemediği sayfalar listeler halinde önünüze dökülüyor. WebSite Auditor adım adım hataların düzeltilmesiyle sitenizin arama motorlarında yükselişini temin ediyor.Arama motorlarında belirlediğiniz anahtar kelimelerde rakiplerinizi geçemiyorsanız program yine size yardımcı olacaktır. Hedeflediğiniz anahtar kelimelerde önünüzde olan internet sitelerini analiz eden WebSite Auditor, rakiplerinizin size göre artılarını görmenizi sağlayarak yapılması gerekenler hakkında yine yol gösterici görevi üstleniyor. Programı profesyonel SEO uzmanları veya internet sitesini kişisel çabalarıyla yükseltmeye çalışan her düzey kullanıcı rahatlıkla kullanabilir. Programın raporları ise profesyonel sunumlarda dahi yararlanabileceğiniz kadar kapsamlı.

WebSite Auditor Neleri Analiz Eder?

Site mimarisi ve iç link analizleri
Kapsamlı SEO analizi
İndekslenmeyen sayfalar
Kırık linkler
Arama motoru ve sosyal medya performansı
Anahtar kelimelerinizdeki rakip sitelerin analizleri
Kopya İçerikler
HTML hataları
Uygunsuz meta başlıkları
Ve daha çok fazlası…

Önemli! Programın ücretsiz sürümünde tüm özellikler kullanılamamaktadır. Programı satın alarak dilediğiniz kadar sitenin SEO analizini yapabilirsiniz. Programın çalışması için bilgisayarınızda Java kurulu olmalıdır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver