Selülit Bakım Yağı, Selülite İyi Gelen Bitkiler, Selülite İyi Gelen Yağlar

selülite ne iyi gelir, selülitleri gidermek için, selülitten kurtulmak için, selülitten kurtulmanın doğal yolları

Selülit’ten Kurtulmanın En Kolay Yolları

Dr. Mustafa Eraslan Soru Sor

Sponsorlu Bağlantılar

Özellikle kadınların kabusu haline gelmiştir SELÜLİT sorunları. Portakal kabuğu görünümünü andıran, ve kötü bir görünüm sergileyen selülit sorunu bir çok kadının korkuları arasındadır. Selülit özellikle sıkça bacak ve baldır bölgelerinde oluşuyor. Bu durumda normal olarak bacaklarımızı saklamamıza neden oluyor. Ama artık bacaklarınızı saklamanıza, ve canınızı sıkan kötü görünümlü selülit sorununa veda edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken aşağıdaki makalemizi iyice incelemeniz olacaktır…

 

Selülititin gözle görülür şekilde kaybolması için tuzdan ve koladan uzak durmalısınız, bol su tüketmelisiniz. Bunun yanı sıra selülite iyi gelen bazı yağlar da var.

selülit-yagi‘

Aktarlarda bulabileceğimiz bu yağlar şunlardır;

Jojoba yağı, biberiye yağı, lavanta yağı, yasemin yağı, keten yağı, limon yağı, zambak yağı, rezene yağı ve yosunlu sabun. Bu yağları kullanırken selülitli bölgelere günde 1 defa masaj yaparak uygulayın. Bu yağlar selülitli bölegelerinizi  onaracağı gibi yumuşak bir tene sahip olamanızıda sağlayacaktır.Unutmayın selülit için masaj önemli bir faktör.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver