Sektörel Araç-Gereç Takip Programı Ücretsiz İndir Safran Stok Zimmet Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Sektörel Araç-Gereç Takip Programı Safran Stok Zimmet Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Safran Stok Zimmet isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Kurulumu ve kullanımı kolay stoklarınızı personelinize verdiğiniz zimmetleri tutabileceğiniz bir yazılımÖzelliklerHer sektöre uyarlanabilir esnek yapıPersonel Zimetleri ve zimmet formu oluşturabilme.Ürünlerin fiyat bilgilerini tutabilme .Kullanıcı yetkilendirmeleriPersonel listesi müşteri ve tedarikçi firma bilgilerini tutabilme.Tedarikçi ve müşteri bilgilerini kayıt altına alabilme.Minimum değer altındaki ürünleri otomatik listeleyebilmeAyrıntılı raporlama sistemi ve raporları istenilen formatta (Word, Excel, PDF,XML) kaydedebilme, yazıcıdan çıktı alma.Firmalara göre rapor alabilme.Ürün geçmişi görüntüleyebilme.Basit ve pratik kullanım.Önemli! Program .NetFramework 2.0 gerektirmektedir. İlk kullanımda açılış kullanıcı adı TEST şifre 1’dir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver