Şekerbank İşçi Alımları 2013 Şekerbank Eleman Alımları 2013 2013 Şekerbank Personel Alımları

2013 Şekerbank Personel Alımları,

 

Bu yazımız da Türkiye’nin prestijli bankalarından biri olan Şekerbank’ın 2013 yılına dair eleman alımları ile ilgili bilgiler paylaşacağız sizlerle. Eleman alımı ile ilgili habere geçmeden önce çalışacağınız yer hakkında bilgilere yer vermek istedik. Şekerbank hakkında bilgi;

Sponsorlu Bağlantılar

Şekerbank T.A.Ş., 1953 yılında Pancar Kooperatifleri Bankası adıyla şeker pancarı üreticisinin finansal ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Eskişehir’de kurulmuş; 1956 yılında Ankara’ya taşındığında Şekerbank adını almıştır. 1993 yılından itibaren özel banka statüsüyle hizmetlerine devam eden bankanın hisseleri, 1997 yılında halka arz edilmiştir. Şekerbank, 2004 yılında Genel Müdürlüğünü İstanbul’a taşımıştır.

Şekerbank İş Başvurusu 2013 Eleman Alımları Başvuru Formu

Şekerbank’ın 4 bine yakın personel sayısının 53′ü kadın, yüzde 47′si ise erkek personelden oluşuyor.

Şekerbank mevcut şubelerinde ve yeni açılacak şubelerinde görevlendirmek üzere yeni personel alımlarına 2013 yılında da devam ediyor. Şekerbank her zaman, dürüst, beklentileri karşılayabilen, dinamik, çalışkan, kendini her zaman geliştirmek isteyen çalışanlarla yoluna devam etmeyi ilke edinmiştir.

Gişe Yetkilisi/Memur pozisyonları için, internet sayfasına yapılan online başvurular değerlendirilerek, adaylara Genel Yetenek Sınavı, Kişilik Envanteri ve Mülakat aşamaları uygulanır. Bu sonuçlarına göre adaylar, bankanın ihtiyaçları doğrultusunda uygun bölümlere yerleştirilir.

“Uzman Adayı-Müşteri Temsilcisi” pozisyonu için online başvurular değerlendirilir. Olumlu bulunan adaylar Türkiye genelindeki merkezi sınava davet edilir. Yapılan sınav ve mülakat sonuçlarında olumlu bulunan adaylar Genel Müdürlük Birimlerinde Uzman Adayı, Şube pazarlama kadrolarında Müşteri Temsilcisi olarak görevlendirilir. Eğer sizde 59 yıllık geçmişe sahip olan Şekerbank bünyesinde çalışmak isterseniz başvuru formundan açık pozisyonları takip edebilirsiniz.

Şekerbank Eleman Alımları Başvuru Formu ve daha fazlası için tıklayın

Etiketler: :
şekerbank iş ilanları 2013, iş ilanları 2013, şekerbank 2013, şekerbank personel alımı 2013, şekerbank iş başvuru formu, şekerbank memur alımı 2013, şekerbank sınavı 2013

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver