Security Suite zone alarm ZoneAlarm

Etiketler: İnternet, keygen, ZoneAlarm Anti Spyware

ZoneAlarm Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

ZoneAlarm

İnternette güvenle dolaşmanızı sağlıycak, istenmeyen kötü içerikli sitelereden uzak tutacak ve hackerlardan korunmak amacıyla dizayn edilmiş ücretsiz bir firewall (güvenlik duvarı) yazılım programıdır. Windowsun kendi güvenlik duvarı bulunmakta ama artık herkes biliyorki yeterli degil daha güvenli ve güncel programlar seçmemiz gerekmekte bunun için ZoneAlarm çok fazla kullanılan programlardan birisi.

ZoneAlarm Free (Ücretsiz sürümü): Bu ücretsiz olan ZoneAlarm sürümü, yerel ve web güvenlik duvarını içerisinde barındırarak kullanıcıları internetin zararlı saldırılarından koruyor.

null

ZoneAlarm® Anti-Spyware

ZoneAlarm Pro: ZoneAlarm’ın en pahalı ikinci ürünü olan ZoneAlarm Pro, içerisinde pop-up engelleyicisi, adware denetleyicisi, kimlik koruma ve cookie engelleyicisi gibi özellikleri bir arada bulunduruyor. Ancak ZoneAlarm’ın bu sürümünde anti-virüs özelliği bulunmuyor.

null

ZoneAlarm Pro (Firewall &Anti-Spyware)

ZoneAlarm Anti-Spyware: Zone Alarm Pro’nun tüm özelliklerini içerisinde barındıran ZoneAlarm Anti-Spyware, Pro’dan farklı olarak kimlik hırsızlığının önüne geçerken, kullanıcıların gizlilik korumasını daha da sağlamlaştırıyor.

ZoneAlarm Antivirus: ZoneAlarm’ın bu sürümünde diğer sürümlerden farklı olarak güvenlik duvarının yanında anti-virüs özelliği de bulunuyor.

null

ZoneAlarm Antivirus Plus Firewall

ZoneAlarm Internet Security Suite: ZoneAlarm’ın bu bölüme kadar saydığımız hemen her özelliğini bulabileceğiniz ZoneAlarm Internet Security Suite, aynı zamanda IM yani hızlı mesajlaşma güvenliği ve anti-spam filtresi gibi özellikleri içerisinde barındırıyor. Tüm sürümlerin karakteristik özelliklerini tek çatı altında toplayan ZoneAlarm Internet Security Suite, ZoneAlarm’ın aynı zamanda en pahalı ürünü.

null

ZoneAlarm® Internet Security Suite

Son Aramalar: İnternet, keygen, Security, Suite, zone alarm, ZoneAlarm, ZoneAlarm Anti Spyware, ZoneAlarm Antivirus, ZoneAlarm Antivirus crack, ZoneAlarm Antivirus downlad, ZoneAlarm Antivirus hemen indir, ZoneAlarm Antivirus indir, ZoneAlarm Antivirus seriall, ZoneAlarm bedava, ZoneAlarm güvenlik duvarı, ZoneAlarm Internet Security Suit crack, ZoneAlarm Internet Security Suit download, ZoneAlarm Internet Security Suit hemen indir, ZoneAlarm Internet Security Suit seriall, ZoneAlarm Internet Security Suit seriall no, ZoneAlarm Internet Security Suite, ZoneAlarm Internet Security Suite indir, zonealarm özellikler, ZoneAlarm Pro, ZoneAlarm Pro crack, ZoneAlarm Pro download, ZoneAlarm Pro hemen indir, ZoneAlarm Pro indir, ZoneAlarm Pro serial, ZoneAlarm ücretsiz, ZoneAlarm ücretsiz indir, zonealarm yorumlar

buffer zone nerelerde kullanılır, samsung tablet zonealarm, zone alarm ile nereye girdiğimiz, zonealarm crack, zonealarm tek pc için almak istiyorum, zonealarm virüs nasıl yok edilir

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver