Sbs 8. Sınıf Atatürk Dönemi Dış Politika Dersi İzle Videolu Konu Anlatımı

  • Türkler dışında 1. Dünya Savaşı’nın devletleri kendilerine zorla kabul ettiren anlaşmalara boyun eğmek zorunda kalmışlardır. Türk milleti ise Sevr antlaşması gibi esaret belgesini kenditarihinde şeref ve haysiyetine layık görmemiştir. elinin kolunun bağlandığını zannedildiği bir anda vataranın müdafası için neler yapabileceğini düşmanlarına ilk önce harp meydanında göstermiştir.

8, sınıf sosyal bilgiler dersini ele alalım bugun sosyal bilgiler dersinde arkadaşlar profesyonel olarak ele alacağımız konulardan bazıları bunlardır bu konular kuhteşem şekilde anlatıldı sizde dilerken not alarak ve ders çalışarak soru çözerek çalışabilirsiiniz
Türkler dışında 1. Dünya Savaşı’nın devletleri kendilerine zorla kabul ettiren anlaşmalara boyun eğmek zorunda kalmışlardır. Türk milleti ise Sevr antlaşması gibi esaret belgesini kendi tarihinde şeref ve haysiyetine layık görmemiştir. elinin kolunun bağlandığını zannedildiği bir anda vataranın müdafası için neler yapabileceğini düşmanlarına ilk önce harp meydanında göstermiştir.

8. Sınıf Atatürk Dönemi Türk Dış Politikası Video Ders

Video dersi tam ekran izleyebilirsiniz. Tam ekrandan çıkmak için klavyenizdeki Esc tuşuna basınız.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver