Sarmısak Göğüs Büyütürmü-Bitkisel Çözümlerle Göğüs Büyütme Hakkında Bilgi

Aşağıda Sarmısak Göğüs Büyütürmü-Bitkisel Çözümlerle Göğüs Büyütme ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Sarmısak Göğüs Büyütürmü-Bitkisel Çözümlerle Göğüs Büyütme

Bazı okurlarımız belki duymuşlardır. sarımsak bitkisinin göğüs büyütücü etkisi var. Ve deneyenler de gerçekten 1-3 cm arası göğüs büyüdüğü ve göğüsleri dikleştirici etkisi olduğunu söylüyorlar. Göğüs büyütmek için göğüs büyüten ve dikleştiren kremler ile birlikte uygulamak isterseniz bu bitkisel kür yani sarımsak kürü tam size göre. Hem doğal hem de hiç bir zararı ve yan etkileri bulunmuyor. Şimdi göğüs büyültmek için sarımsak kürü nasıl yapılır ve uygulanır sorularına cevap olacak şekilde sarımsak kürünün yapılışı ve uygulanışı size aktaralım.

Bildiğimiz sarımsak ile küçük göğüslerinizi doğal bir yöntem ile vede çok basit bir yöntemle büyütmeniz mümkün.*1 sarımsağı soyuyoruz,ortadan ikiye kesıyoruz ve göğüslerimize kestiğimiz bölümü masaj yaparak sürüyoruz.

*Ardından sarımsağı ezip-dövüyoruz (Bulamaç haline gelecek şekilde) onunla göğüslerimize masaj yaparak sürüyoruz.

*Sarımsağı ortadan ikiye kestiğimizde de,bulamaç haline getirdiğimizde de SADECE göğüs ucuna ve göğüs çevresine (Sadece ucu ve koyu renkli kısmı) sürüyoruz, diğer bölgelere sürmüyoruz.
*Bu işlemleri gece yapıyoruz ve kesinlikle yıkamıyoruz. Gece o şekilde yatıyoruz ve sabah uyandığımızda masaj yaparak yıkıyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver