SanDisk SecureAccess Bedava İndir Türkçe Son Sürüm, Windows 8 7 Xp 32-64 Bit 2013

Etiketler:SanDisk SecureAccess   Türkçe İndir Kullanımı Resimli Anlatım, SanDisk SecureAccess  Son Sürüm İndir Türkçe TR Yama,SanDisk SecureAccess   Direk İndir Tek Link,SanDisk SecureAccess   Full İndir Download, Demo İndir Demosu,SanDisk SecureAccess   Vista Xp Windows 7 ve Windows 8 İçin Uyumlu Sürümü Versiyonu İndir

SanDisk SecureAccess

Sponsorlu Bağlantılar

SanDisk SecureAccess önemli kişisel dosyalarınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz. Bu pratik program, SanDisk USB flash sürücünüzde şifre korumalı bir dosya yaratır. Böylece, sürücünüzde, seçtiğiniz dosyaları daha önemli olanlar ve olmayanlar şeklinde ayırarak saklayabilirsiniz. Ayrıca YuuWaa tarafından önerilen ve verileriniz için ekstra güvenlik katmanı sunan 2 GB‘lık güvenli bulut depolama alanına da erişme imkânı kazanabilirsiniz.

Özellikleri:

  • Flash sürücünüzde şifre korumalı bir dosya yaratır,
  • Maksimun veri güvenliği için 128-bit AES şifrelemesi ,
  • 2GB’lık güvenli çevrim içi yedekleme alanı,
  • Tüm SanDisk USB flash sürücülerle uyumlu,
  • Kişisel dosyalarınız için güvenlik kalkanı.
Normal bir USB kullanıcısı ya da profesyonel ve meşgul bir kullanıcı olsanız dahi, SanDisk SecureAccess yazılımı size aradığınız veri güvenliğii sunacaktır. Flash sürücünüz kaybolsa ya da çalınsa dahi, kişisel ve önemli dosyalarınız koruma altında olacaktır.
indir.png (426×83)
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver