SanDisk Flash Belleğinizdeki Dosyaları Koruma Programı Ücretsiz İndir SanDisk SecureAccess Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

SanDisk Flash Belleğinizdeki Dosyaları Koruma Programı SanDisk SecureAccess Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda SanDisk SecureAccess isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

SanDisk SecureAccess önemli kişisel dosyalarınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz. Bu pratik program, SanDisk USB flash sürücünüzde şifre korumalı bir dosya yaratır. Böylece, sürücünüzde, seçtiğiniz dosyaları daha önemli olanlar ve olmayanlar şeklinde ayırarak saklayabilirsiniz. Ayrıca YuuWaa tarafından önerilen ve verileriniz için ekstra güvenlik katmanı sunan 2 GB‘lık güvenli bulut depolama alanına da erişme imkânı kazanabilirsiniz. 

Özellikleri:

Flash sürücünüzde şifre korumalı bir dosya yaratır,
Maksimun veri güvenliği için 128-bit AES şifrelemesi ,
2GB’lık güvenli çevrim içi yedekleme alanı,
Tüm SanDisk USB flash sürücülerle uyumlu,
Kişisel dosyalarınız için güvenlik kalkanı.

Normal bir USB kullanıcısı ya da profesyonel ve meşgul bir kullanıcı olsanız dahi, SanDisk SecureAccess yazılımı size aradığınız veri güvenliğii sunacaktır. Flash sürücünüz kaybolsa ya da çalınsa dahi, kişisel ve önemli dosyalarınız koruma altında olacaktır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver