Sanalika’ya benzer oyunlar nelerdir sorusunun cevabı hakkında bilgi kısaca

IMVU var. O da Sanalika`ya bezer bir oyundur.(Sanalika`ya benzeyen bir oyun oynamak istiyorsan IMVU`yu tavsiye ederim)(Ama malesef İngilizcedir)

IMVU

Sponsorlu Bağlantılar

İNDİR

Yaklaşık 50 milyon kullanıcısı olan IMVU sizlere 3 boyutlu bir hayat simülasyonu sunuyor. IMVU sayesinde kendi görüntünüzü istediğiniz gibi yaratabilirsiniz ve dünyanın heryerinden insanlarla konuşabilirsiniz.
İnsanlarla isterseniz bir sahilde buluşun, isterseniz bir şatoda buluşun ya da kendi havuzlu villanıza arkadaşlarınızı davet edin. Bir kulüp kurun ve sadece istediğiniz kişileri üye yapın, hepsi sizin elinizde.
Normal chat odalarından büyük bir farkı olan IMVU, duygularınızı anlatmak için pek çok ifadeye yer veriyor. Örneğin, mutluluktan havalara zıplayabilir ya da karşınızdakine sinir olduğunuzda onu bir güzel dövebilirsiniz.
Eğlenceli ve bir o kadar da zevkli bir dünyanın kapılarını açan IMVU, renkli mesajlaşma programları arayan insanlar için çok iyi bir alternatif.

İNDİR

Birde Jadde var.Onu da Tavsiye ederim.(O Türkçe)

Jadde

 

Jadde; sosyal ağ, sosyal oyun ve sanal evrenlerin temel fonksiyonlarını tek başlık altında toplayarak internet kullanıcılarına sunmayı amaçlamış bir dijital eğlence platformudur. Bu özelliğiyle Jadde Türkiye’de bir ilktir ve kayıt olmak, kullanmak tamamen ücretsizdir.

 

  • Jadde, internette elinizin altında olmasını isteyeceğiniz birçok temel fonksiyonu içerisinde barındırır.
  • Jadde’nin her zaman güncel ve eğlenceli kalmasını sağlayacak faktörlerden biri müziğe duyduğu ilgidir.
  • Jadde’de popüler olmanın en iyi yöntemlerinden biri iyi bir dansçı olabilmektir.
  • Jadde 3D altında yapılan dans yarışmalarına katılan kullanıcılar hem sponsorlardan hediyeler, hem de oyun içi ödüller kazanır.
  • Jadde, modayı yakından takip eder!
  • Jadde gençlerin dilini konuşur!
  • Jadde gerçekçidir!


Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver