sanal sunucu programı sanal wordpress kurma Türkçe sanal sunucu

Etiketler: sanal sunucu, sanal sunucu nasıl kurulur

Sanal Sunucu Programı WampServer Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

Sanal Sunucu Programı WampServer

WampServer programı ile bilgisayarınızda sanal bir sunucu oluşturabilirsiniz. Bilgisayarlarımız üzerinden php veya mysql türü kodlamalarla uğraşanlar için üretilmiş olan WampServer 2.0i programıyla php ve mysql türü kodlarınızı sanal server üzerinden denetliyor ve gerekli kontrolleri yapabiliyorsunuz. WampServer ile bilgisayarınıza sanal bir server kuran özellikle web site ile uğraşan kişilerin bilgisayarında mutlaka bulunması gereken programlardan bir tanesidir. Windows XP, Vista ve Windows 7 desteği sunan yazılım Türkçeleştirilmiştir bu sayede çok rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

WampServer 2.0i Özellikleri

WampServer 2.0i programı tamamıyla Apache MySQL PHP türü kodlamaların online server denetimine olanak sağlayan bir yazılıp olup, kurlumu da kullanımı da olukça basittir. WordPress tabanlı yazılımlarla uğraşan kullanıcılarında tercihi olan WampServer 2.0i programıyla sanal localhost kurarak, gerekli yazılım denetlemelerini sorunsuz bir şekilde olanak sağlar. İstenildiği zaman serverleri aktif edip, istenildiği zaman da tüm serverleri pasif duruma düşürebilen WampServer 2.0i programını sizlerde büyük ölçüde seveceksinizdir. Sadece Apache MySQL PHP türü yazılım dillerinde aktif olan WampServer 2.0i programını diğer yazılım diller için maalesef ki kullanamayacaksınız.

Windows tabanlı WampServer 2.0i

Windows türü işletim sistemlerinin tümünde aktif olan WampServer 2.0i programını sizlerde bu sistemler dâhilinde sorunsuz bir şekilde kullanabileceksinizdir.

Linux ve mac tabanlı işletim sistemleri için WampServer 2.0i bulunmuyor!

Linux ve dâhilindeki mac tabanlı işletim sistemleri için herhangi bir versiyonu bulunmayan WampServer 2.0i programını sadece Windows işletim sistemlerinde aktif edebilirsiniz.

Lisanslı WampServer 2.0i

Tüm versiyonlarıyla bilgisayarlara ücretsiz kurulum olanağı sunan WampServer 2.0i programını, bilgisayarınıza indirdiğiniz an itibariyle, sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

WampServer 2.0i Türkçe indirmek için:

RAPIDSHARE İndir: http://rapidshare.com/files/368504589/WampServer2.0c_tr.rar

Alternatif:

NETLOAD İndir: http://netload.in/dateioJ7y9fwCJY/WampServer2.0c_tr.rar.htm

Alternatif:

HOTFİLE İndir: http://hotfile.com/dl/34774452/16b3295/WampServer2.0c_tr.rar.html

Alternatif:

UPLOADING İndir: http://uploading.com/files/cm68666d/WampServer2.0c_tr.rar

Son Aramalar: sanal sunucu, sanal sunucu nasıl kurulur, sanal sunucu programı, sanal wordpress kurma, Türkçe sanal sunucu

sanal server programı, sanal sunucu indir, sanal sunucu programi, wampserver 2 0 for mac, sanal sunucu programları, wamp server alternatif, canon powershot nasıl kurulur, wamp server destekleyen işletim sistemleri, wamp server mssql destekli, wamp server programında php

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver