Sanal Masaüstü Yaratma Programı Ücretsiz İndir VirtuaWin Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Sanal Masaüstü Yaratma Programı VirtuaWin Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda VirtuaWin isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Kalabalık olan masaüstünüzü derleyip toplayabilecek ve yarattığı sanal masaüstleri ile kullanım kolaylığı sağlayabilen VirtuaWin ile artık masaüstünüzdeki birden fazla açık uygulama, pencere, klasör ve dosyaya ulaşırken çok daha kolay işlemler yapacaksınız.

Sistemi yormayan ve çok küçük bir yazılım olan VirtuaWin ile bilgisayarınızı kullanırken artık çok daha rahat hareket edebileceksiniz. Dosya, klasör, uygulama karmaşasından kurtulmak için kullanabileceğiniz bu ücretsiz yazılım ile artık masaüstünüzü çok daha kolay, hızlı ve toplu bir şekilde yönetebilirsiniz.

Bazı özellikleri

Fareyi ekran kenarlarında bekleterek, örneğin dörde böldüğünüz ekranlarınızda geçiş yapabilirsiniz.
Farklı bir ekrandayken diğer ekranınızda bir pencereyi göstertebilir veya onu bulunduğunuz ekrana taşıyabilirsiniz.
Modüller ile çeşitli görsellikler ve efektler katabilirsiniz. Örneğin; her ekrana farklı masaüstü arka planları. Ancak biz modüllerden uzak durmanızı böylece programın neredeyse hiç sistem belleği kullanmamasını sağlayabilirsiniz. Çünkü varsayılan özelliklerinde çalıştığını farketmiyorsunuz bile.

Önemli! Programdan daha fazla verim almak ve birçok ek özellik eklemek istiyorsanız bu adreste sunulan modülleri yükleyerek programı kişisel bilgisayar kullanımınıza daha kolay adapte edebilirsiniz.

 

Bu program en iyi ücretsiz Windows programları listesinde yer almaktadır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver