Sanal Gardırop Programı Ücretsiz İndir HomyFads Clothing Organizer Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Sanal Gardırop Programı HomyFads Clothing Organizer Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda HomyFads Clothing Organizer isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

HomyFads Clothing Organizer kıyafetlerinizi farklı kategorilerde istediğiniz etiketlerle gruplandırarak kıyıda köşede unuttuğunuz kıyafetlere bir son verecek. Örneğin giydiğiniz etek üzerine beyaz renkli bir bluz arıyorsanız, programa beyaz yazıp aratarak “beyaz” etiketli kıyafetlerinizi listeleyebilirsiniz. Gece ve gündüz kıyafetleri, ayakkabı ve çantalar fotoğraflarıyla kombinlenmeye hazır şekilde sizi bekliyor olacak. Programla istediğiniz sayıda gardırop oluşturabiliyorsunuz. Yani dilerseniz sadece kendiniz için değil başka kişiler içinde sanal gardıroplar hazırlayabiliyorsunuz.HomyFads Clothing Organizer’a yeni kıyafet eklemek ise oldukça kolay. Kıyafetleri albümler halinde veya tek tek sürükle-bırak yöntemiyle programa ekleyip hemen etiketlemeye başlıyabiliyorsunuz. Marka, renk, materyal, beden, sene gibi aklınıza gelen kriterleri kendiniz yarattığınız için sanal gardırobunuz her anlamda size özel oluyor. Dolayısıyla kıyafetler arasında kaybolmaktansa sanal bir gardırop hazırlamak için biraz vakit ayıran herkes gardırobundaki düzensizliğe bu programla son verebilir.Önemli! Programın nasıl kullanıldığını fotoğraflarla gösteren online kullanım kılavuzu için tıklayın.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver