Sana Ressam Programı Ücretsiz İndir Virtual Painter Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Sana Ressam Programı Virtual Painter Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Virtual Painter isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Rönesans büyükleri resimler yapmamadığınızı biliyoruz. Bu tür bir yetenek dünya üzerinde sayılı insanda bulunur. Fakat siz tam bir ressam olmasanızda sahip olduğunuz yada çektiğiniz resimleri Virtual Painter sizin için sanat şaheserleri haline getirebilir.

Artık sizde en sevdiğiniz resimlerinizi pastel boya, guaj boya, sulu boya, yağlı boya ve renkli kalem gibi boyama teknikleriyle yapılmış hale getirebilirsiniz. Virtual Painter sizlere 16 tane artistik boyama stil ve 20 tane tuval seçeneği sunuyor. Ayrıca odak, ölçü ve rendering gibi seçeneklerin ayarlamalarınıda yapabildiğiniz bu program sizde bir ressam gibi resimlerinizin en ince ayrıntılarına kadar tuvalinizle ilgilenebiliyorsunuz.

İster tek başına kurulabilen isterseniz sahip olduğunuz güçlü resim editörü programlara ek olarak kurabileceğiniz Virtual Painter deneme sürümünde size 32 kere boyama yapabilme hakkı sunuyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver