samsung müzik çalar Samsung S5 Samsung S5 multimedya oynatıcı Samsung YP-S5

Etiketler: samsung mp3, samsung mp4

Samsung S5 müzikte sınır yok Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

Samsung S5 müzikte sınır yok

Samsung, pazardaki mp3 çalarlar arasında en iyi ses kalitesini yakalamak isteyenler için S5 i geliştirdi. Hoparlörleri ile adeta bir müzik setini andıran ve blueetooth özelliğiyle dikkat çeken model, 14.95 mm inceliğiyle çok şık bir tasarıma sahip.

nullSamsung S5 multimedya oynatıcının 2GB, 4GB ve 8GB olmak üzere üç farklı versiyonu bulunuyor. Biz bu incelememizde cihazın 4GB kapasiteli versiyonunu ele aldık. 46.5 x 95.9 x 14.8 mm ölçülerinde olan Samsung YP-S5′in TFT LCD ekranı 1.8 inç (4.5 cm) büyüklüğünde. Samsung S5 sadece 78.7 gram gövde ağırlığıyla oldukça hafif bir ürün. Cihaz benzer şekilde güzel ve yenilikçi tasarım çizgilerini sürdürüyor.
Samsung YP-S5 multimedya oynatıcının menüsü çok kolay bir kullanım yapısına sahip. Her bir menü başlığını gösteren animasyonlu simgelerle gayet hoş bir şekilde tasarlanmış. Menünün arka planı kullanıcının tercihine yönelik olarak değiştirilebiliyor ve herhangi bir görüntü kullanılabiliyor. Menü başlıkları arasında şunlar yer alıyor: Music, Videos, Pictures, FM Radio, Datacasts, Prime Pack, File Browser, Bluetooth ve Settings. Menüde eyer alan Prime Pack başlığı ses kayıt, oyun, alarm, dünya zamanı ve ses bağlantısı gibi ilave seçenekler sunuyor.

Son Aramalar: samsung mp3, samsung mp4, samsung müzik çalar, Samsung S5, Samsung S5 multimedya oynatıcı, Samsung YP-S5

5 samsung s5 tablet, samsung s5 tablet fiyatları, samsung s5 internet, samsung s5 8gb fiyat, samsung s5 610 özellikleri, samsung s5 610, samsung mp4 yp-s5 fiyatı, iphone s5 ile samsung s3 karşılaştırma, samsung müzik dünyası, www samsungmuzigi com

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver