Samsung Galaxy S II HD LTE ve Galaxy S II LTE Özellikleri ve Fiyatı

Samsung firması dur durak bilmeden yeni akıllı telefon modellerini piyasaya sürmeye devam ediyor. Galaxy s 2 ve Galatxy Tab 2 henüz yeni çıkmışken, Samsung firması şimdi de Samsung Galaxy S II HD LTE ve Galaxy S II LTE isimli yeni akıllı cihazlarını duyurdu. Bu modellerin özellikleri hakkında bilgiyi konunun devamında bulabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Samsung’dan iki yeni Galaxy S!

Samsung Galaxy S serisine iki yeni model daha ekledi. İşte o modeller ve özellikleri…

Samsung piyasada kullanıcılar ve eleştirmenler tarafından genellikle beğenilen telefonu Galaxy S serisine iki yeni model daha ekledi. Yeni tanıtılan iki yeni akıllı telefon, Samsung Galaxy S II HD LTE ve Galaxy S II LTE.

Kore’de yapılan açıklamayla tanıtılan telefonlardan Galaxy S II HD LTE’de 1280 x 720 çözünürlükte 4.65 inç OLED ekran bulunuyor. İnç başına düşen piksel sayısının 316 olması da telefonu, en yüksek piksel yoğunluğu olan OLED ekrana sahip akıllı telefon statüsüne getiriyor. Telefonun diğer özellikleri arasında 16GB veri depolama alanı, 8MP kamera, 1080p video kaydetme bulunuyor.

Tanıtılan diğer telefon Galaxy S II LTE’nin özellikleri HD LTE ile aynı olmasına karşın yalnızca ekranının 4.5 inç olması ve 480 x 800 çözünürlük vermesiyle diğer modelden ayrılıyor. Telefonların fiyatlarının ne olduğu ise şimdilik bilinmiyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver