Samsung çamaşır makinesi Samsung deterjansız çamaşır makinesi Samsung deterjansız makine

Etiketler: çamaşır makinesi, Samsung

Samsung Deterjansız Çamaşır Makinesi Fiyatı Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

Samsung Deterjansız Çamaşır Makinesi Fiyatı

Bir çok elektronik ürün üreten Samsung firması bu seferde deterjan kullanmayan çamaşır makinesi üretti. Şimdi başlığı görünce nasıl oluyor bu demişsinizdir. Makineye doldurduğunuz çamaşırları, soğuk yıkama suyuna püskürttüğü küçük gümüş iyonları sayesinde temizleyecek, makinede kullanılan gümüş iyonları çamaşırlarda kir ve kokuya neden olan bakterileri yüzde 99.9 oranında yok edebiliyor. Bu oran oldukça yüksek bir oran nerdeyse tamamına yakın bir temizlik vaat ediyor. deterjanlı yıkama ile karşılaştıracak olursak aynı oran olduğunu görebiliriz.

Uzmanlar, gümüşün temizleyici özelliğinin uzun zamandır bilindiğini ve yapılan araştırmaların antibiyotiklere direnç kazanmış bazı hastalık yapıcı mikroorganizmaların gümüşlü ortamda gelişemediğini gösterdiğini vurguluyor.Gümüş iyonlarının hastane sularının arıtılmasında kullanıldığını hatırlatan uzmanlar, yeni çamaşır makinelerinin şimdiye dek kullanımı sınırlı kalan bu teknolojinin günlük hayatta yayılmasını sağlayacağını kaydediyor.

ABD piyasasında bu ay içinde bin 399 dolar fiyatla piyasaya sürülecek olan yeni çamaşır makinesinin soğuk suyla çalışması sayesinde önemli miktarda enerji tasarrufu sağlayacağına da dikkat çekiliyor.

Son Aramalar: çamaşır makinesi, Samsung, Samsung çamaşır makinesi, Samsung deterjansız çamaşır makinesi, Samsung deterjansız makine

deterjansız çamaşır makinesi, deterjansız çamaşır makinası, samsung deterjansız çamaşır makinesi, çamaşır makinasında en son teknoloji fiyatlar, gümüş iyonlu çamaşır makinesi, çamaşır makinesinde gümüş iyonu, samsung iyon teknolojisi, gümüş iyon çamaşır makinesi, samsung çamaşır makinası soğuk yikama fiyatlari, samsung çamaşır makinaları nasıl

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver