Samsugn Galaxy S 3 Yorumları Sorunları Problem Şikayet

Son Arananlar:galaxy s3 kullanıcı yorumlarısamsung galaxy s 3 kullanıcı yorumlarısamsung galaxy s3 kullanıcı yorumlarıgalaxy s3 sorunlarıgalaxy s3 problemlerisamsung galaxy s3 yorumlarigalaxy s3 yorumlarısamsung galaxy s3 kutu içeriğisamsung galaxy s 3 şikayetgalaxy s3 yorumlar,samsung galaxy s 3 arızalarısamsung galaxy s3 ses sorunus3 kullanici yorumlarisamsung galaxy s3 yorumlar

Samsung Galaxy S3 yorumları, sorunları, problemleri I9300, S iii, kullanıcı yorumları, yorum

Sponsorlu Bağlantılar

Samsung Galaxy S 3 Kutu İçeriği:

Samsung Galaxy kullanıcılarının merakla beklediği Samsugn Galaxy I9300 S3 Mayıs 2012 itibariyle satışa sunuldu.

Fiyatı 2.000 TL civarında seyreden Samsung Galaxy S3′ü alacak kullanıcılar telefonda sorun yaşamaktan çekindiklerinden telefonu almadan önce internette ön araştırma yapmaktadırlar. Bu aşamada size faydalı olabilmek için ulaslararası site ve forumlarda sorun yaşayanların ortak sorunlarını sizler için aşağıdaki yazımıza ekledik. Muhtemelen farklı veya aynı sorunları yaşayan bir çok kişi olacaktır.

Samsung Galaxy S3 Fiyatları

Sorunlarınızı aşağıdaki yorum kısmına yazarak, diğer ziyaretçilerimizin tarafından sorunlarınızın çözümü sağlanabilir.

Samsung Galaxy S3 I9300 Sorunları:

1- Gelen aramalarda telefonun zilinin çalmaması ve gelen aramayla ilgili ekranda hiçbir belirti olmaması. Düzelmesi için telefonu kapatıp açmak gerekiyor.

2- Gelen arama cevaplandığında karşı tarafın sesi gelmesine rağmen sizin sesiniz hiç gitmiyor. Düzelmesi için telefonu kapatıp açmanız gerekiyor.

3- Gelen arama cevaplandıktan bir kaç saniye sonra çağrı sonlandırılıyor ve şebeke sinyali kayboluyor. Bir kaç saniye bekledikten sonra sinyal tekrar full oluyor.

4- Tüm seslerin aniden kesilmesi, hopörler ve kulaklıklardan ses çıkmaması. Düzelmesi için telefonu kapatıp açmak gerekiyor.

5- Yukarıdaki tüm sorunlar, telefonu kapatıp açmakla düzeliyor fakat daha sonra telefonu kapatıp açmak sorunu çözmüyor. Düzeltmek için telefonu fabrika ayarlarına geri döndürmek gerekiyormuş. Bu da yaptığınız tüm ayarların, hesapların, rehberin silinmesi demek.

Sponsorlar

6- Bu sorunları yaşayan kullanıcıların telefondan soğuması ve geri iade etmek istemesi.

7- Telefonun ilk alındığında dahi ram belleğin %80 kadarını kullanması.

8- Telefonun arka kapağının çok ince olması ve sağlamlık hissi vermemesi.

9- Video kalitesi; 1080P 30 Fsp kayıt yapabilen telefonun, 1080P hd çekimlerde sanki 20 Fsp hızda çekiyormuş gibi görüntüyü bozması.  Örnek aşağıdaki video

Aynı kamera donanımını kullanan Samsung Galaxy S3 ve Iphone 4S’in video çekim karşılaştırması.

Samsung Galaxy S3 ile HTC X One video çekim karşılaştırması.

Kaynak

10- 1 metre kadar yüksekten düşmesi sonucu ekran çatlaması veya kırılması sonucu 1.000 TL kadar tutan ekran değişim ücreti.

Uluslararası sitelerden yaptığımız araştırmalara göre telefonu kullananların otrak sorunları.

Sizde yaşadığınız sorunları, çözümleri veya memnunlukları yorum olarak yazabilirsiniz. Bu sayede sizden sonraki ziyaretçilere yardımcı olabilirsiniz.

Samsung Galaxy S3 Fiyatları

Samsung Galaxy S2 Özellikleri

Samsugn Galaxy S2 Yorumları – Sorunları

Samsung Galaxy S2 Fiyatları

Bir kullanıcının telefonu durduğu yerde yanmış (aşağıdaki resim). Samsung telefonu yenisiyle değiştirmiş ve telefonun neden yandığını araştırmaya başlamış.

Sponsorlu Bağlantılar

1 Yorum

  1. 2 gundur bu telefonu kullaniyorum vodofone kullanmama ragmen telefon sadece evinn bazi yerlerinde cekiyo ve telefondan sogudum ozellikle bir odada sebeke O denecek bir sekilde.ne yapmam gerektigini artik bilmiyorum sebeke ayarlarinda herseyi denedimm

Cevap Ver