Saklı Nesneleri Bulma Oyunu Ücretsiz İndir Natalie Brooks: Hillcrest Lisesi’nin Gizemi Oyunu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Saklı Nesneleri Bulma Oyunu Natalie Brooks: Hillcrest Lisesi’nin Gizemi Oyunu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Natalie Brooks: Hillcrest Lisesi’nin Gizemi Oyunu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Natalie Brooks: Hillcrest Lisesi’nin Gizemi oyununda kara kedi çetesi olarak bilinen zeki bir suç şebekesi kendini asrın suçuna adamıştır. Onları durdurmak isteyen Natalie Brooks’a yardım etmelisin. Natalie Brooks kara kedi çetesi tarafından zekice saklanmış olan suç planlarını aramaktadır. Ona yardım etmeli ve gizlenmiş saklı nesneleri bulmalısın. 20 zorlu bölümde bulunan bulmacaları çözmeli ve asrın suçuna engel olmalısın.

Bir bombayı etkisiz hale getirirken, her bir döndürüşünde, sürprizlerle karşılaşacaksın, ipuçları için deniz fenerini araştırıp, haydutların sığınağına zorla gireceksin ve bunlardan daha da fazlası seni bekliyor!

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver