Saklı Nesneleri Bulma Oyunu Ücretsiz İndir Gizemli Adanın Hazineleri: Zaman Kapıları Oyunu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Saklı Nesneleri Bulma Oyunu Gizemli Adanın Hazineleri: Zaman Kapıları Oyunu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Gizemli Adanın Hazineleri: Zaman Kapıları Oyunu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Gizemli adanın hazineleri zaman kapıları, Alex ve Lisa’yı geçmiş zamanda farklı yıllara gönderir. Her ikisine yardım ederek şimdiki zamana ve birbirlerine geri dönmelerini sağlamalısın. Köydeki yerli bir kız Lisa’ya yardım edecektir. Aynı zamanda sende Lisa’nın kılavuzu olmalı ve şimdiki zamana dönmesini sağlamalısın. Lisa’yı eve gönderecek sihirli karoları bulmalı ve Alex için ipuçları bırakmalısın. Daha sonra geç olmadan Alex’i de kurtarmalısın.

Oyunda diğer saklı nesneleri bulma oyunlarına oranlar iki kat daha fazla saklı nesne bulunuyor. Bulmacaları dikkatli bir şekilde çözmeli ve saklı nesneleri bulmalısın.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver