Sağlam Kafa Sağlam Vücutta Bulunur İle İlgili Kısa Kompozisyon Hakkında Kısa Yazı

Sağlam Kafa Sağlam Vücutta Bulunur Kompozisyonu , Sağlam Kafa Sağlam Vücutta Bulunur ile İlgili Yazılar Kompozisyonlar , Sağlam Kafa Sağlam Vücutta Bulunur Konulu Anlatan Kompozisyon Örnekleri

Sağlık, bütün canlılar için önemlidir. Yapılacak her işin temelidir. Sağlık olmadan hiçbir işten istenen sonuç alınamaz, işler gerekli şekilde gelişmez.

Sponsorlu Bağlantılar

Geleceğin dünyasını kuracak olan gençlerdir. Dünyanın bugünkü halinden şikayet eden gençlerin gelecekten şikayet etmeye hakları olmayacaktır.

Geleceğin güzel olmasını istiyorsak, sağlıklı bir yaşam sürmeliyiz. Hem akıl sağlığımızı hem de vücut sağlığımızı korumalıyız. Bunun için uyuşturucu, alkol ve sigara gibi çağımızın en tehlikeli maddelerinden uzak durmalıyız.

“Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur.” Alkol, sigara ve uyuşturucu gibi zararlı maddelerin tutsağı olmuş kişilerin sağlıklı olmasından ne ölçüde bahsedilebilir? İnsanı insan yapan, diğer canlılardan ayıran en önemli unsur olan aklın, sağlıklı ve verimli bir şekilde insanlığın yararında kullanılması, ancak sağlam bir vücutla mümkündür.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver