Saç Gürleştiren Bitkisel Kürler, Saçlar Nasıl Gürleşir, Saçlar Nasıl Gürleştirilir

saçları gürleştiren bitkisel maskeler, saçları gürleştiren kürler, saçları gürleştirmek için maske, saçları gürleştirmenin bitkisel yolu

Saçları gürleştirmek için ne yapmalı?

Dr. Mustafa Eraslan Soru Sor

Sponsorlu Bağlantılar

Saçlarının zayıflığından, seyrekliğinden ve dökülmesinden yakınanlara özel saçları gürleştiren bitkisel kürleri sizler için araştırıp sagliksiteniz.com sayfamızda yer verdik. Saçların gür olması için ihtiyacınız olan bitkisel içerikli ve doğal ürünleri hepiniz yakından tanıyorsunuz. Bu ürünler ile doğru bir şekilde hazırladığınız ve düzenli olarak kullandığınız bakım maskeleri sayesinde gür saçlara sahip olmanın tadınız çıkartın. İşte saçları gürleştiren kürler;

Zeytinyağı ve biberiyeyi karıştırarak elde ettiğiniz karışımı saç diplerinize sürerek yaklaşık 10 dakika saç diplerinize masaj yapın.

Bir yemek kaşığı lavantayı 500 ml kaynamış suyun içine dökün. Lavanta ve su karışımını ocakta, kısık ateşte yaklaşık beş dakika kaynatın. Kaynama sonrası ocağın altını kapatın ve karışımın ılımasını bekleyin. Ardından karışımı süzerek ılık ılık temiz saçlarınıza sürün. Yarım saat sonra sadece su ile saçlarınızı yıkayın. Bu kür iki hafta kadar uygulanmalıdır.

Çam yağı, badem yağı, havuç yağı ve buğday yağını karıştırarak her akşam yatmadan önce saç diplerinize sürün. Daha sonra saçınızı bone ile sarın ve sabah yıkayın. Bu kürde 3 hafta kadar denenmelidir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver