Saç Bakımı Zeytinyağlı, Zeytinyağı İle Saç Bakımı, Zeytinyağı İle Saç Bakımı Yapma

zeytinyağı ile saç maskesi, zeytinyağlı saç bakımı nasıl yapılır, zeytinyağlı saç maskesi, zeytinyağlı saç maskesi tarifi

Zeytinyağı ile saç bakımı

Sağlığa mütenevvi faydaları bulunduğu için mutfağımızdan hiç eksik etmediğimiz zeytinyağı, cilt bakımında kullanıldığı gibi, saç bakımında da kullanılıyor ve saçlarımıza sağlığı getiriyor. Birçok hanım zeytinyağlı saç bakım önerilerinden yola çıkarak yıpranmış, parlaklığını kaybetmiş, dökülmeye yüz tutmuş saçlarına uyguladığı zeytinyağlı saç maskesi sayesinde saçlarını eski sağlığına kavuşturdu. Sizlerde sağlıksız olan saçlarınızı yeniden canlandırmak ve saçlarınıza hayat vermek için, aşağıda yer alan ve uzman önerisi olan zeytinyağlı saç bakım maskesini deneyebilirsiniz. Emin olun ki, asla pişman olmayacaksınız hanımlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Zeytinyağlı saç maskesi

Hem genetik, hem stres, hem de dış etkenlere bağlı olarak sağlığı bozulmuş saçlarınıza zeytinyağı, bal ve yumurta sarısı karışımı olan bakım maskesini uygulayın ki, saçlarınız kısa sürede sizin arzuladığınız gibi mükemmel bir görünüme kavuşsun. Her saç tipi için uygun olan zeytinyağlı saç bakım maskesinin hazırlanışı ve uygulanışı ise şöyledir:

Malzemeler: 4 yemek kaşığı hakiki zeytinyağı, 1 adet yumurtanın sarısı, 1 tatlı kaşığı hakiki bal, streç film ve havlu. Saçları durulamak için ise, 3 yemek kaşığı sirke.

Hazırlanışı: Bal, yumurta sarısı ve zeytin yağı söylenen miktarlarda cam bir kabın içine konularak karıştırılır. Karışım saç diplerinden başlanarak yavaş yavaş saç uçlarına doğru sürülür. Eğer ki saçlarınız oldukça uzunsa ve karışımın yetmeyeceğini düşünüyorsanız malzemelerin miktarını fazlalaştırabilirsiniz.

Karışım saçlara sürüldükten sonra hava almaması için streç film ile baş sarılır. Streç filmle başınızı sardıktan sonra sıcak havlu ile de başınızı sarın. Bir saat böyle bekledikten sonra saçlarınızı bir defa şampuanla yıkamalı ve durulamaya suyuna sirke koyup saçlarınızı iyice durulamalısınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver