Sabit Disk Yönetimi Programı Ücretsiz İndir WizTree Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Sabit Disk Yönetimi Programı WizTree Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda WizTree isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

WizTree programı bilgisayarınızın diskinde bulunan alanı analiz edebilen bir program. Tüm sabit diskinizi tarayan program hangi klasör ve dosyaların diskinizde en çok alanı kapladığını çok hızlı bir şekilde bulabiliyor ve bu anlamda alanında en iyi programlardan bir tanesi.

Daha sonra diskinizde bulunan boşlukları kaldıran WizTree böylece sabit diskinizde varolan performans ve gereksiz yer kaplama sorunlarına da bir çözüm oluşturuyor. Sadece NTFS olarak formatlanmış harddisklerde çalışan program işletim sistemini bypass ederek direkt olarak harddiskte yazılı olan bilgileri MFT kayıtları içerisinde öğreniyor.

Diskinizdeki en çok yer kaplayan 1000 dosya ve klasörü bulan WizTree’yi kullanarak yaşadığınız performans sorunlarına ve yetersiz alan uyarılarına karşı bir önlem alabilirsiniz. Program tamamen ücretsiz ve oldukça kolay bir kullanıma sahip durumda.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver