Sabit Disk Temizleme ve Bakım Programı Ücretsiz İndir DiskMax Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

DiskMax Sabit Disk Temizleme ve Bakım Programı Ücretsiz İndir DiskMax Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista ve Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda DiskMax isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

DiskMax programı bilgisayarınızın hard diskini temizlemenizi, gereksiz dosyalardan arındırmanızı ve sistem performansınızı optimize etmenizi sağlayan bir program ve işlevini layıkıyla yerine getirebiliyor. Programı başlattığınızda görebileceğiniz gibi çok basit hazırlanmış bir arayüzü mevcut ve harddisk taramanızı hızlı, standart, detaylı ve tam tarama gibi çeşitli seviyelerde gerçekleştirebiliyor.

Tüm bu tarama seçenekleri yüzeysel olanlardan başlıyor ve en derin noktalara kadar giden tam tarama seçeneğiyle bütün bir harddisk temizliği yapmanızı sağlıyor. Tarama tamamlandığında toplam silinen dosya adedini, boşaltılan alanı, silinmesi sırada bekleyen dosyaları, kurtarılacak bölümleri ve tüm dosyaları detaylı olarak görebiliyorsunuz.

Programın ihtiyaç duyduğu işlemci ve hafıza gereksinimleri oldukça düşük ve yanında tam bir yardım menüsü ile birlikte geliyor. Harddiskinizden dosya temizlemesinin yanında disk birleştirme gibi diğer bakım işlemlerini de gerçekleştirebilen DiskMax programı her kullanıcının bilgisayarında bulunması gereken uygulamalardan birisi.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver