Sabit Disk Temizleme Programı Ücretsiz İndir Little Disk Cleaner Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Sabit Disk Temizleme Programı Little Disk Cleaner Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Little Disk Cleaner isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Little Disk Cleaner kullanıcılara kullanabilir ekstra sabit disk alanı yaratmak için gereksiz dosyaları sabit diskinizden silen ve işletim sisteminizin daha hızlı çalışmasına yardımcı olan ücretsiz ve başarılı bir sistem aracıdır.

Sade ve şık arayüzü sayesinde programın kullanımı çok kolaydır. Tek yapmanız gereken sabit diskinizi taratmak ve tarama sonucu listelenen gereksiz dosyaları silmek.

Little Disk Cleaner kullanılmayan gereksiz dosyaları ve geçici dosyaları silerek sisteminize hiçbir şekilde zarar vermez. Aynı zamanda program içerisinde günlük, haftalık veya aylık olmak üzere taramaları gerçekleştirmek için kullanabileceğiniz bir planlama aracı da bulunmaktadır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver