Sabit Disk Koruma Aracı Ücretsiz İndir HDDlife Pro Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Sabit Disk Koruma Aracı HDDlife Pro Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda HDDlife Pro isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu programla bilgisayarınızda önemli bilgileri kurtarabilirsiniz. HDDlife, tüm sabit disklerde olan S.M.A.R.T. teknolojisini kullanarak belirlediğiniz periyotlarda sabit diskinizin durumunu kontrol ediyor ve sabitdiskinizden S.M.A.R.T. sistemi ile aldığı performans sayaçlarını işleyip kolay anlaşılır bir biçime sokarak sabit diskinizde ileride çıkabilecek bir probleme karşı sizi uyarıyor. Böylece sabit diskinizde ileride meydana gelecek olası bir problemi size önceden haber vererek çok değerli dosyalarınızı yedekleme imkanı sunuyor.

HDDlife, sadece IDE ve Serial ATA sabit diskler ile uyumludur, SCSI diskleri ve RAID yapılandırmalarında çalışmaz. Eğer IDE veya SATA bir sabit diskiniz varsa ve verileriniz sizin için önemliyse bu programı belirli aralıklarla kullanmanız bilgilerinizi güvende tutmanız için yararlı oalcaktır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

1 Yorum

Cevap Ver