Sabit Disk Hata Tarama Programı Ücretsiz İndir HDD Health Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Sabit Disk Hata Tarama Programı HDD Health Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda HDD Health isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Veri kaybetmek her zaman kullanıcıların dikkatsizlikleri yüzünden gerçekleşmez. Bazen sabit diskinizdeki olası sorunları önceden tahmin edemeyeceğiniz için de veri kaybettiğiniz olur. İşte HDD Health tam da bu noktada devreye giren oldukça başarılı bir yazılım.

Yaptığı iş ise sabit diskinizi periyodik olarak tarayarak olası hataları önlemek. Bu aşamada yazılım S.M.A.R.T teknolojisini kullanıyor. Bu taramalar sayesinde olası bed sektörleri ve okuma hatalarını kolayca öğrenebiliyorsunuz.

Yazılımın öne çıkan bir başka özelliği ise olası hatayı size e-posta olarak bildirebiliyor olması. Elinizin altında bulunması gereken programlardan biri olabilecek bu ücretsiz küçük program belkide kötü gününüzdeki en iyi dostunuz olacak.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver