Saba Tümer Diyeti-Jason Vale Detoks Diyetleri Hakkında Bilgi

Aşağıda Saba Tümer Diyeti-Jason Vale Detoks Diyetleri ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Saba Tümer Diyeti-Jason Vale Detoks Diyetleri

Jason Vale dün gece Saba Tümer in programına kalılan detoks uzmanı Jason Vale mucize dietin sır olmadığını sırrın meyve/sebze suyu programı ile 7 günde 3,5 kilo vermenin çok kolay olduğunu anlattı.

Jason Vale ‘in meyve/sebze suyu programı ile 7 günde 3,5 kilo verin. İngiltere’nin en önde gelen sağlık eğitimcisi Jason Vale, diğer bir deyişle Juice Master, sizin 1 haftada kendi vucudunuzu kalıcı bir şekle sokmanıza yardımcı oluyor. Jason Vale, İngiliz model Jordan’ı sağlıklı ve verimli bir diet programı ile 1 haftada şekle getirmesi ile ünlendi ve bunu takiben İngiltere’nin pek çok tanınmış kişisi, iş adamları ve sporcuları ile de çalıştı.7 günde 3,5 kilo diyeti sadece kilo vermenizi sağlamaycak, ayrıca daha temiz bir cilt sahibi olmanızı, daha enerjik olmanızı ve sonsuza dek kilo vermek için diyet yapmanız zorunda kalmamanızı sağlayacaktır. Jason Vale’in iyi tasarlanmış diyet planı aynı zamanda vücudunuzun ihtiyacı olan enzim ve besinleri almasını sağlayarak kilolarınızdan sonsuza dek kurtulmanızı sağlayacaktır. Jason Vale’in verimli meyve/sebze suyu programı ile kilo kaybederken enerjik ve canlı hissedeceksiniz.Yazar HakkındaJason Vale meyve suları ve bağımlılık hakkında 6 kitap, 4 DVD çıkarmış bir yazardır ve kitapları toplamda ¼ milyon adetten fazla satmıştır. Jason’un canlılığı, karizması, basit ve akıcı anlatım üslubu kendisinin TV, radyo, gazeteler ve dergilerde fazlaca yer bulmasına ve kendisine çok ilgi duyulmasına yol açmıştır. Bu konuda verdiği seminerler, detox programları ve tanıtımları ile de konu hakkında eğitimlerini sürdürmektedir. Jason Vale en iyi atletler, şirketlerin yönetim kurulu başkanları dahil toplamda onbinlerce kişi ile çalışmış ve ünlü İngiliz model Katie Price (Jordan)’ı da inceltmiştir. Detox ve meyve suyu gurusu olarak İngiltere’de tanınan Jason Vale’in çalışmaları Avrupa ve Amerika’da da tanınmaya başlanmıştır. Dünyadaki Philips katı meyve sıkacaklarının yüzü olarak bilinen Jason Vale, İngiliz TV’si ve radyosunda sık sık görünmektedir. Ülkemize yaptığı ziyaretlerde de basında hem detox programları hem de kitapları gündeme gelmiştir.

JM Süper Meyve /Sebze Suyu
1 kişilik

Malzemeler:
* Yarım lime (kabuğu soyulmuş)
* 2 adet elma
* 1/4 ananas
* 1/4 orta boy salatalık
* 1/4 olgun avokado
* 30 gram taze buğday çimi
* 1 çay kaşığı spirulina (mavi yeşil alglerden mikroskobik bir yosun türü)
* 1 kapsül asidofilus bakteri tozu (genellikle az yağlı veya kaymağı alınmış sütün; özel aroma veren ‘dost’ bakterilerle işlenmesiyle yapılır)
* Buz

Hazırlanışı:
Elma, ananas, salatalık, limon ve portakalın suyunu sıkın. Avokadonun etli kısmını buz, buğday çimi, spirulina ve yararlı bakteri tozuyla birlikte blendere koyun. Hepsini pürüzsüz bir görünüm elde edene kadar karıştırıp bardağa alın.

JM Süper Detoks Meyve / Sebze Suyu
1 kişilik

Malzemeler:
* 2 adet elma
* 1/4 salatalık
* 1 adet kereviz sapı
* 1 küçük avuç dolusu ıspanak
* Buz
* 1 çay kaşığı dolusu tere, maydanoz ve marul suyu

Hazırlanışı:
Elmaların, salatalığın, kerevizin ve ıspanağın suyunu çıkartın. Blendere alıp tere, maydanoz ve marul suyuna buz ekleyin. Yaklaşık 1 dakika ya da pürüzsüz olana kadar karıştırın. Bardağı alıp hemen servis yapın.

JM Turbo Ekspres
1 kişilik

Malzemeler:
* 1/4 küçük ananas
* Yarım kereviz sapı
* 2,5 cm kalınlığında salatalık parçası
* 1 küçük avuç dolusu ıspanak yaprağı
* 1 küçük parça soyulmuş lime
* 2 adet elma
* 1/4 olgun avokado
* Buz

Hazırlanışı:
Ananas, kereviz, salatalık, ıspanak, lime ve elmaların suyunu sıkın. Olgunlaşmış avokadonun etli kısmını buz ve meyve/sebze suyu karışımı ile blendere alıp 45 saniye boyunca karıştırın. Karışımı bardağı alıp servis yapın.

Saf Yeşil Süper Meyve/Sebze Suyu
1 kişilik

Malzemeler:
* 2 adet kereviz sapı
* Yarım orta boy salatalık
* 1 küçük avuç dolusu ıspanak
* 30 gram taze buğday çimi suyu
* 1 dilim portakal
* 2 küp buz

Hazırlanışı:
Kereviz, salatalık, ıspanak ve buğday çiminin suyunu sıkın. Bir bardağa buz koyun ve süper saf yeşil meyve/sebze suyunu boşaltın. Her ağız dolusu yudumdan sonra portakaldan bir ısırık alın.

JM Meyve Keyfi
1 kişilik

Malzemeler:
* Yarım ananas
* 1,5 cm kalınlığında limon dilimi
* 3 adet çilek
* 1 küçük avuç dolusu ahududu
* Yarım muz

Hazırlanışı:
Ananas ve limonun suyunu sıkın. Çilek, ahududu ve muzu blendere alın. Meyve/sebze suları ekleyip pürüzsüz olana kadar çekin. Bardağa alıp servis yapın.

Jason Vale özsu dieti

7 günde 3,5 kilo

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver