Rüyada Zariyat suresi Görmek nedir neye işarettir, neye delalet eder ne anlama gelir, rüya tabiri islami yorumu diyadin

Etiketler: Rüyada Zariyat suresi Görmek Ne Demek Neye İşaret Eder?, Rüyada Zariyat suresi Görmek Manası Rüya Tabirleri İslami Rüya Yorumları Diyadin

Rüyada Zariyat suresi Görmek konusunda 6 ayrı kaynaktan islami rüya tabiri ve rüya yorumları bulunmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Sûre-i Zâriyât’ı veya ondan bir parçayı okuduğunu yahut kendi üzerine okunduğunu görmek veya işitmek, yeryüzündeki nebatlardan rızıklanmaya ve kendisiyle temasta bulunan kimselerle iyi geçinmeye delâlet eder.
■ Yüce Allah onu zühd ve takva ile rızıklandırır, salâha ve necata nail olur.
■ Onun için güç işler kolaylaşır, bekâr ise iyi bir hanımla evlenir.
■ Cafer-i Sâdık hazretleri demişlerdir ki: Rüyada bu mübarek sûreyi okuyanın ziraat işlerinde kısmeti ve rızkı bol olur ve nice menfaat kapıları kendisine açılır.

Rüyada zâriyat suresini okuduğunu görmek Allah’ın yeryüzündeki masnuatından rızıklanmaya, yakınları ve komşuları ile iyi geçinmeye işaret eder.

Rüyada zariyat suresi okuduğunu görmek rüya sahibinin çevresiyle diyaloğunun iyi olmasına, bekar için evlenmeye, sıkıntı ve kederden kurtulmaya, takva sahibi olmaya işaret eder.

*İmam Cafer Sadık (a.s): Rüyada Zariyat suresini okumak; Allah’ın size bir hayır bahşedeceğine ve ziraatla uğraşıp gelir elde edeceğinize…
■ *İbn-i Sirin: Hayır işler yapmaya muvaffak olacağınıza…
■ *Kirmani: Zor işlerin sizin için kolaylaşacağına işarettir.

Zariyat suresini rüyasinda okuyan veya okuyani dinleyen kimse, Allah (C.C) tarafindan iyi yola dogru yönlendirilir.
■ Güç islerini kolaylastirir.
■ Bu kisi bekarsa evlenir.
■ Ziraatçi ise, ürünü bol ve bereketli olur.
■ Bir baska rivayete görede: Rüyada Zariyat Suresini veya ondan bir parçayi okudugunu veya üzerine okundugunu görmek, yeryüzündeki bitkilerden riziklanmaya, yakinlan ve komsulariyla iyi geçinmeye isarettir.

Rüyada Zariyat Suresini veya ondan bir parçayi okudugunu veya üzerine okundugunu görmek, yeryüzündeki bitkilerden riziklanmaya, yakinlan ve komsulariyla iyi geçinmeye isarettir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver