Rüyada Zakkum Görmek nedir neye işarettir, neye delalet eder ne anlama gelir, rüya tabiri islami yorumu diyadin

Etiketler: Rüyada Zakkum Görmek Ne Demek Neye İşaret Eder?, Rüyada Zakkum Görmek Manası Rüya Tabirleri İslami Rüya Yorumları Diyadin

Rüyada Zakkum Görmek konusunda 3 ayrı kaynaktan islami rüya tabiri ve rüya yorumları bulunmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada zakkum ağacı görmek yapacağınız hareketler nedeniyle tenkit edileceğinize, iman zayıflığına, hoş olmayan bir haber almaya işaret eder.

Rüyada zakkum görmek, kötü ve üzüntü verecek bir haber almak demektir.

Bir meseleden dolayı tenkit edilmeye yahut üzüntülü bir şeye delalet eder.Rüyada zakkum görmek, acı ve üzüntü verici bir haber ile karşı karşıya kalınacağının habercisidir.
■ Rüyada zakkum görmek, kötü ve üzüntü verecek bir haber almak demektir.
■ Kişinin alımlı ve bencil birisiyle bir ilişkiye gireceğine ama bu ilişkinin sonunun iyi olmayacağına işaret eder.Rüyanizda zakkum çiçegi görmek, aci ve üzüntü verecek bir haber alacaginiza, veya bir rakibinizle agiz kavgasi yapacaginiza delalet eder.
■ Bir baska rivayete görede: Rüyada zakkum agaci görmek, Allah’a isyan etmeye, kötü amel islemeye ve geriye hayirli bir sey birakmamaya isarettir.Rüyada türk ordusunun düşmana karşı bir zafer kazandığını görmek; başladığınız her işi başarı ve alnınızın akı ile bitireceğinize, yüksek mevki ve itibar sahibi olacağınıza işarettir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver