Rüyada Yürümek Görmek nedir neye işarettir, neye delalet eder ne anlama gelir, rüya tabiri islami yorumu diyadin

Etiketler: Rüyada Yürümek Görmek Ne Demek Neye İşaret Eder?, Rüyada Yürümek Görmek Manası Rüya Tabirleri İslami Rüya Yorumları Diyadin

Rüyada Yürümek Görmek konusunda 4 ayrı kaynaktan islami rüya tabiri ve rüya yorumları bulunmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir kimsenin rüyada yalın ayak yürüdüğünü görmek, üzüntü ve kederin gitmesine, dinin güzelliğine, Allah için mütevazi olmaya, İslama ve hayırla rızıklanmaya delâlet eder.
■ Rüyada koşarak yürüdüğünü görmek, düşman üzerine galip gelmeye işarettir.
■ Bazı kere de rüyada yürümek, salih ve güzel amele delâlet eder.
■ Rüyada gökyüzünde yürüdüğünü görmek, yağmur suyu üzerinde yürümeye alâmettir.
■ Rüyada dağ ve demir gibi cansız varlıkların yürüdüğünü görmek, şiddete, din ve dünya işlerinde ihtiyatlı hareket etmeye ve halk tarafından yapılacak yardıma delâlet eder.
■ Yine rüyada yürümek: “O halde onun omuzlarında yürüyün (Allah’ın) rızkından yiyin.” (Mülk, 15) mealindeki âyetin işaretince rızık talep etmeye delâlet eder.
■ Rüyada başını önüne eğerek yürüdüğünü görmek, uzun ömre delâlet eder.
■ Bir kimsenin rüyada tek ayağı üzerinde yürüdüğünü görmek, mal veya ömrünün yarısının gittiğine işarettir Bir kimsenin rüyada hayvan gibi yürüdüğünü görmesi, cahil kişilerin ahlakıyla ahlâklanmaya delâlet eder.
■ Gözleri zayıf gören bir adamın rüyada birçok ayakları bulunduğunu ve o ayaklarla yürüdüğünü görmesi, kör olarak, yürümek için başkalarına muhtaç olmasına delâlet eder.
■ Çünkü köre herkes yol gösterir ve adeta onun ayağı olur.
■ Rüyada taş üzerinde yürüdüğünü görmek, keder, üzüntü ve sıkıntıya sebretmeye işarettir.

Rüyada düz bir şekilde yürüdüğünü görmek takva sahibi kimseye, iman kuvvetine işaret eder.
■ Dağda yürüdüğünü görmek makam ve mevki sahibi olmaya ve iyi bir kazanca, tek ayağı üzerinde yürüdüğünü görmek ömrünün ve malının yarısının azalmasına, yalın ayak yürüdüğünü görmek üzüntü ve sıkıntıların gitmesine, başını öne eğerek yürümek ömrün uzunluğuna işaret eder.

Düz ve doğru bir yolda yürüdüğünü görmek o kişi hayatında çok olumlu değişiklikler yapacağını belirtir.
■ Başı önde eğerek yürümek, ömrünün uzun olacağına yorumlanır.
■ Yağmur altında yürümek, ihtiyarlığında çok rahat ve mutlu bir yaşantı süreceğine işaret eder.

Düz yolda yürümek İslamın prensiplerine uymaya, Sokakta çanta veya evrakla yürümek ehli için memuriyete, Yalınayak yürümük üzüntü ve kederin gitmesine, Mutedil ve orta bir seyirle yürümek alçak gönüllülüğe, takvaya, Koşarak yürümük düşmana galip gelmeye,, Gerisin geri yürümek dinen bozukluğa yahut başladığı işten vazgeçmeye, Kibirli bir şekilde yürürken yüsüztü düşmek dünya ve ahirette hüsrana uğramaya, Gökyüsündü yürüdüğünü görmek yağmur suyu üzerinde yürümeye, Tek ayakla yürümek mal ve ömrünün yarısının gittiğine, Sallanarak yürümek dini yönden zayıflığa, geçici şeref ve itibara; mal sahibinin böyle yürümesi, malının hesabının kendisinden sorulacağına delalet eder.Düz ve doğru bir yolda yürüdüğünü görmek o kişi hayatında çok olumlu değişiklikler yapacağını belirtir.
■ Başı önde eğerek yürümek, ömrünün uzun olacağına yorumlanır.
■ Yağmur altında yürümek, ihtiyarlığında çok rahat ve mutlu bir yaşantı süreceğine işaret eder.
■ Düz ve doğru bir yolda yürüdüğünü görmek o kişi hayatında çok olumlu değişiklikler yapacağını belirtir.
■ Başı önde eğerek yürümek, ömrünün uzun olacağına yorumlanır.
■ Yağmur altında yürümek, ihtiyarlığında çok rahat ve mutlu bir yaşantı süreceğine işaret eder.
■ Rüyasında yolda yürüyen bir kimse istediği şeyi ergeç gerçekleştirecek demektir.
■ Yürüdüğü yol ne kadar güzelse rüya o kadar iyiye yorulur.Rüyada düz ve dogru bir sekilde yürüdügünü gören kimse, hayirla riziklanir.
■ Sokaklarda yürüdügünü ve elinde de bazi talimatlar oldugunu gören kimse, eger ehilse kendisine memuriyet verilir.
■ Rüyada yalin ayak yürümek üzüntü vekederin gitmesine ve dinin güzelligine, mutedil ve orta bir halde yürümek de, Allah (C.C.) için mütevazi bir sekilde bulunmasina isarettir.
■ Kosarak yürümek düsmana galip gelmektir.
■ Gerisin-geri yürümek, basladigi bir seyden geri dönmeye, eger bir seye baslamamissa, durmasina isarettir.
■ Bazen gerisin-geri yürümek, rüya sahibinin dininin bozukluguna ve durumunun degismesine isarettir.
■ Kibirli bir sekilde salinarak yürüdügünü görse rüya sahibinin dünya ve ahiretçe hüsran ve ziyana ugramasina isarettir.Kendisinin yalniz bir adamin gözeticilik sifatiyla gezip yurüdügünü görmesi,kendisinden o adama bir kötülük erismesine isarettir.Bir kimsenin çalisip ve kazanarak yürümesi, sahih amele isarettir.Yürümek, korku, tehlike ve tevekkül içinde yolculuk yapmaya isarettir.Bir kimsenin basini önüne egerek yürümesi onun ömrünün uzunlugunaisarettir.
■ Bir kimsenin rüyada ihtiyar oldugundan veya bir hastaliktan dolayibastonla yürüdügünü görmesi, o kimsenin baston kullanmaya ihtiyaçduyacagina isarettir.
■ Bir kimsenin tek ayagi üzerinde yürüdügünü görmesi,mal veya ömrünün yansinin gittigine isarettir.Cansiz varliklarin yürüdügünü görmek, siddete ve belanin gelmesine, bazenbu rüya din ve dünya islerinde ihtiyatli hareket etmeye ve bunun üzerineHalk tarafindan yapilacak yardima isarettir.Rüyada insanin hayvan gibi yürüdügünü görmesi, cahil kisilerin ahlakiylaahlaklanmaya isarettir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver