Rüyada Yufka Görmek nedir neye işarettir, neye delalet eder ne anlama gelir, rüya tabiri islami yorumu diyadin

Etiketler: Rüyada Yufka Görmek Ne Demek Neye İşaret Eder?, Rüyada Yufka Görmek Manası Rüya Tabirleri İslami Rüya Yorumları Diyadin

Rüyada Yufka Görmek konusunda 4 ayrı kaynaktan islami rüya tabiri ve rüya yorumları bulunmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada yufka ekmek görmek, geniş ve bol rızka ve helal kazanca delâlet eder.
■ Yufka ekmeği yediğini görmek de aynen böyle tâbir edilir.
■ Rüyada elinde bulunan yufka ekmekleri yediğini görmek, geçimin orta halli olmasına delâlet eder.
■ Rüyada elinde iki yufka ekmek olduğunu ve birbirinden bir diğerinden yediğini görmek, bir nikahla iki kız kardeşi bir arada tutmaya delâlet eder.

Rüyada yufka görmek iyi niyetinizin suiistimal edileceğine, evinize misafir geleceğine, rızkınızın genişleyeceğine, kısa süreli de olsa bazı hadiselerin size menfaat sağlayacağına işaret eder.

Rüyada yufka görmek çektiğiniz sıkıntılardan kurtulacağınıza ve rahat ve huzurlu bir hayat göstereceğinize işaret eder.

Geniş rızka delalet eder.
■ Gözleme, geniş ve seçkin rızka delalet eder.Rüyada yufka görmek çektiğiniz sıkıntılardan kurtulacağınıza ve rahat ve huzurlu bir hayat göstereceğinize işaret eder.
■ Rüyada yufka görmek çektiğiniz sıkıntılardan kurtulacağınıza ve rahat ve huzurlu bir hayat göstereceğinize işaret eder.
■ Rüyada yufka almak, sizin himayenizde olan bir kimsenin sizden aldigi cüretle aleyhinizde bir harekete giristigine, merhametinize siginarak iyi niyetinizi kazanan bu kimsenin sizi haberiniz olmadan zarara soktuguna, sizin iyi niyetinizi kötüye kullandigina ve bu hususta biraz kuskuya kapilarak bu hareketlerin daha ileriye götürülmemesi için uyanik olmaniza isarettir.
■ Bir baska rivayete görede: Rüyada yufka görmek, bolluk, bereket ve sevince isarettir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver